Окупанти відмовляються виконувати накази офіцерів РФ й залишають передові позиції- ГУР

Окупанти відмовляються виконувати накази офіцерів РФ й залишають передові позиції- ГУР

Загрузка...
Військовослужбовці 6 окремого мотострілецького полку 2 АК відмовились виконувати наказ російського офіцера щодо виконання інженерних робіт вночі

Методи управління російських офіцерів, приховання ними реальних втрат особового складу викликають невдоволення підлеглих та призводять до відмови від виконання наказів і самовільного залишення місць несення служби. Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР).

“Військовослужбовці 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК відмовились виконувати наказ російського офіцера щодо виконання інженерних робіт вночі та самовільно залишили передову позицію”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що серед військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК поширюється невдоволення військовослужбовців недолугим командуванням командира полку, з призначенням якого на посаду значно збільшились втрати особового складу.

Читайте також: Встреча Путина и Трампа: все подробности

Водночас в окремих з’єднаннях і частинах 1 АК з метою особистого збагачення діє корупційна схема щодо призначення російськими командирами на офіцерські посади у штабах та тилових підрозділах за хабар (до 1 тис. дол. США) осіб без фахової та спеціальної підготовки.

Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що за півмісяця окупанти втратили третину розвідників російсько-терористичних військ. Командира бригади терористів, яка зазнала втрат, викликали до генштабу ЗС РФ.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO