Знайомтесь! 85-річна Людмила Савченко…

Знайомтесь! 85-річна Людмила Савченко…

Загрузка...

85-річна Людмила Савченко, не зважаючи на свій похилий вік, майже щодня проводить на дніпропетровському залізничному вокзалі в кімнаті відпочинку для солдатів, яку організували місцеві волонтери. Там бійці АТО можуть абсолютно безкоштовно поїсти, випити гарячого чаю і відпочити перед поїздом.

 

“У баби Люди дуже важка доля. Її батька назвали ворогом народу, і він загинув у сталінських таборах. У дитинстві її сильно утискували. Вона пережила і голодомор, і війну. У мирний час їй теж нелегко було, на старості років її дочка вигнала з дому, оскільки старенька заважала їй спиватися. Але вона міцна: навіть тоді збирала трави, сушила їх і продавала, а гроші віддавала волонтерам. Одна волонтерка прихистила її у себе вдома. Ледве умовили, оскільки баба Люда не хоче бути тягарем для когось”, – говорить один з волонтерів кімнати відпочинку для солдатів на вокзалі Марта Туманова.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

 

image (2) image (3)