Це наші Герої! Капітан Олександр Лавренко…

Це наші Герої! Капітан Олександр Лавренко…

Загрузка...

НАШІ ГЕРОЇ
******************
Друзі, розпочинаю серію публікацій про сучасних українських Героїв…
Кожен українець має знати ці історії, має знати яку ціну заплачено за мирне небо над нашими головами… Немаємо права забути їх імена. СЛАВА УКРАЇНІ!

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

21 липня 2014 року танкова рота капітана Лавренка разом з механізованим взводом вела бій по захопленню та знищенню блокпосту терористів в районі села Піски.

Танк командира роти рухався в голові колони. При підході до блокпосту сепаратистів потрапив в засідку. Зав’язався бій. Екіпаж Лавренка влучним вогнем підбив танк сепаратистів, знищив два автобуси і декілька кулеметних точок після чого ввірвався на позиції блокпосту. В цей час екіпаж бойової машини піхоти, яка рухалась в колоні за танком командира роти, розпочав евакуацію поранених. Екіпаж танку своєю бронею та вогнем з гармати і кулемета почав прикривати дії евакуаційної групи.

Невдовзі прийшло повідомлення, що терористи збираються розпочати контратаку. Танк капітана Лавренка першим висунувся на ймовірний рубіж атаки, знищивши при цьому дві мінометні обслуги терористів, але в той же час значно відірвався від своєї роти.

Маневруючи під вогнем противника танк потрапив на
замаскований потужний фугас. Внаслідок вибуху екіпаж загинув, а капітан Лавренко отримав тяжкі поранення. Щоб не потрапити до полону сепаратистів та не допустити захоплення ними бойової машини капітан Олександр Лавренко підірвав себе разом з танком… На момент загибелі йому був 31 рік.

Завдяки героїчним та сміливим діям екіпажу танку капітана
Лавренка вдалося не допустити контратаки елітного підрозділу терористів. Українські війська закріпилися у районі села Піски, завдяки чому було знято оточення підрозділів, які захищали Донецький аеропорт.
***

 

 

Читайте также: Воїн АТО не просить матеріальної допомоги. Просить просто поширити інформацію!

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

 

Читайте також : “Почему теперь мы ненавидим русских”, – пост украинки во всех соцсетях бьет рейтинги.

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Украіну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Украіну! Тисни лайк та поширюй!

 

IMG_20160818_185436_15