Професійні люди: у Зеленського хочуть залишити при владі членів окупаційних адміністрацій ОРДЛО

Професійні люди: у Зеленського хочуть залишити при владі членів окупаційних адміністрацій ОРДЛО

Загрузка...

Один з можливих механізмів формування нової української влади на Донбасі – це залучення фахівців, які вже зараз працюють на окупованих територіях.

Про це заявив радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, народний депутат від “Слуги народу”, заступник голови комітету Ради з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко, передають “Донбас. Реалії”.

“Мені здається, що і на тому боці зараз при владі все одно є професійні люди, все одно є люди зі здоровим глуздом, все одно є чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій, але з різних причин залишаються там. Я не виключаю, що хтось із них зможе залишитися в команді нової влади “, – заявив Ткаченко.

Зазначимо, Максим Ткаченко – колишній гендиректор компанії “Квартал-концерт”. Він родом з Луганська, закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, а також Луганський національний університет Тараса Шевченка. До 2014 року проживав в Луганську, де керував компанією Майстер-шоу, яка займалася організацією гастролей відомих артистів.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO