Хочете знати, що таке справжній жорсткий бій у місті? Просто подивіться це...

Хочете знати, що таке справжній жорсткий бій у місті? Просто подивіться це відео

Загрузка...

Це Україна, Торецьк (колишній Дзержинськ), липень 2014-го року.

Торецьк. Бій за звільнення міста

Хочете знати, що таке справжній жорсткий бій у місті?Просто подивіться це відео. Це Україна, Торецьк (колишній Дзержинськ), липень 2014-го року.Рівно три роки тому наші війська звільнили місто від російського окупанта та його блюдолизів. Блискучу операцію провела зведена група – усього 33 бійці Сили спеціальних операцій Збройних Сил України та 8 спецпризначенців 73-й Морской Центр Специального Назначения зайняли місто і утримували його вісім годин, аж поки у місто не увійшли основні сили ЗСУ. Це саме той випадок, коли значення має якість, а не кількість.Та спокою місто так і не знайшло – весь наступний рік терористи обстрілювали мирний Торецьк зі ствольної та реактивної артилерії. Російські снаряди та ракети зруйнували школу, житлові будинки, вбили та поранили мирних людей. От такий він – "русскій мір" у всій його красі.Цей ворог не заспокоїться, доки його не закопати у землю. Тож разом працюємо на перемогу – чудовий український Донбас чекає на звільнення з-під смердючої п'яти окупанта.За відео щира подяка ЦТРС Міністерство оборони України та особисто Петро Гасай

Posted by Центр волонтерів "People's Project" on Freitag, 21. Juli 2017

Рівно три роки тому наші війська звільнили місто від російського окупанта та його блюдолизів. Блискучу операцію провела зведена група – усього 33 бійці Сили спеціальних операцій Збройних Сил України та 8 спецпризначенців 73-й Морской Центр Специального Назначения зайняли місто і утримували його вісім годин, аж поки у місто не увійшли основні сили ЗСУ. Це саме той випадок, коли значення має якість, а не кількість.

Та спокою місто так і не знайшло – весь наступний рік терористи обстрілювали мирний Торецьк зі ствольної та реактивної артилерії. Російські снаряди та ракети зруйнували школу, житлові будинки, вбили та поранили мирних людей. От такий він – “русскій мір” у всій його красі.
Цей ворог не заспокоїться, доки його не закопати у землю.

Тож разом працюємо на перемогу – чудовий український Донбас чекає на звільнення з-під смердючої п’яти окупанта.

За відео щира подяка ЦТРС Міністерство оборони України та особисто Петро Гасай

Центр волонтерів “People’s Project”


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO