НА РОСІЇ СТАВСЯ ТРЕТІЙ ЗА ТИЖДЕНЬ НАПАД У ШКОЛАХ: ПІД ЧАС РІЗАНИНИ...

НА РОСІЇ СТАВСЯ ТРЕТІЙ ЗА ТИЖДЕНЬ НАПАД У ШКОЛАХ: ПІД ЧАС РІЗАНИНИ Є ПОСТРАЖДАЛІ УЧНІ ТА ВЧИТЕЛЬ

Загрузка...

Загалом було травмовано п’ятеро осіб.

Уранці 19 січня за місцевим часом дев’ятикласник із сокирою напав на навчальний заклад у мікрорайоні Сосновий Бір в Улан-Уде у Башкирії в Росії.

9-класник із сокирою напав на учнів 7 класу. А потім жбурнув пляшку із запальною сумішшю в приміщенні, після чого почалася пожежа. Поранення отримали двоє учнів та вчитель. Мотиви злочину та повні обставини події нині з’ясовують правоохоронці. Про це повідомляє Слідчий комітет РФ по Республіці Бурятія.

9-класника вже затримали. Він також травмований, намагався покінчити з собою. За даними уряду Бурятії, нападників було троє, пошуки ще двох осіб тривають. Слідчий комітет поки спростовує цю версію.

У школі проводять слідчі дії, збирають докази. Слідчий відділ Жовтневого району СУ СК Росії по Республіці Бурятія порушив кримінальну справу щодо учня, підозрюваного в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 30, п. “А”, “в” ч. 2 ст. 105 Кримінального кодексу РФ (замах на вбивство двох і більше осіб, вчинене щодо малолітніх).

У рамках розслідування кримінальної справи також дадуть правову оцінку діям чи бездіяльності працівників навчального закладу, на яких лежить обов’язок із забезпечення безпеки в школі.

Це вже третій випадок за тиждень, коли в Росії нападають на навчальний заклад. У понеділок, 15 січня,

У пермській лікарні опритомніла постраждала від різанини у школі вчителька у місті Перм жертвами різанини у школі №127 стали 15 людей – вчителька та школярі 4 класу.

17 січня в школі селища Смільне Соснівського району Челябінської один дев’ятикласник вдарив ножем іншого через конфлікт на перерві. Потерпілий був госпіталізований з непроникаючих пораненням. Про це пише “Медуза”.

Нині правоохоронці з’ясовують, чи пов’язані між собою ці три різанини в школах. Не виключають, що нападники були учасниками якоїсь чергової гри в соцмережах.

ТСН


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO