Волонтери Inform Napalm показали протверезіюче відео для всього світу про вторгнення військ...

Волонтери Inform Napalm показали протверезіюче відео для всього світу про вторгнення військ РФ в Україну (відео з перекладом). Це має бачити кожний!

Загрузка...

 

Українські волонтери показали відео з новими доказами вторгнення професійних російських військ на територію України. – пише Politinfo.

Відео опубліковано на YouTube Inform Napalm. У ролику представлені дані про вторгнення, які були викладені в мережу самими росіянами.

Ролик озвучений на англійській мові, проте супроводжується субтитрами.

“Нашим аналітикам довелося відбирати інформацію з різних джерел – сайтів, відео, постів в соціальних мережах. Ми вже визначили військовослужбовців з 75 російських військових підрозділів, які вирушили в Україну за наказом свого командування. Це відео зможе швидко ознайомити вас з нашими основними висновками “, – сказано в описі.

Читайте та дивіться відео за тематикою : “Ви думаєте війна десь далеко?”: Для ЄС зняли ролик про конфлікт в Україні (відео)….поширюйте це Друзі. Врятуємо світ разом!

Читайте також : Открытое обращение чеченцев к побратимам из Украины!

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

 

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

 

 

Увага патріотам и тим, хто хоче підтримати Украіну! Підтримай українский проект –лайк на сторінку!!!

POLITINFO https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Дякуємо що Ви з нами!!!