ДОНЬКА ЗАГИБЛОГО ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ БІЙЦЯ БАТАЛЬОНУ КРИВБАС НАПИСАЛА ЗВОРУШЛИВИЙ ЛИСТ ПРО БАТЬКА.

ДОНЬКА ЗАГИБЛОГО ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ БІЙЦЯ БАТАЛЬОНУ КРИВБАС НАПИСАЛА ЗВОРУШЛИВИЙ ЛИСТ ПРО БАТЬКА.

Загрузка...

Тітенко Володимир Олегович народився 18 січня 1974 року у місті Кривому Розі. Старший сержант, стрілець-помічник гранатометника, боєць 40-го батальйон утериторіальної оборони «Кривбас».

Загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. Указом Президента України 270/2015 від 15 травня 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Для сім`ї Володимира це була неповторна втрата, яка болить і до сьогодні.

Донька Володимира Ліана Тітенко написала про свого батька у соціальній мережі.

«18 січня 1974 впала з неба зірка – народився мій тато. У дитинстві, наскільки я знаю, він був активним хлопцем, але в той же час спокійним. У нас виявляється багато спільного з ним, я так на нього схожа. Коли я народилася, я ніби зв’язалася з татом. Він для мене сьогодні залишається найкращим. І не тільки батьком, а й – другом, братом, вчителем, наставником, помічником, захисником – йому можна приписати багато ролей і якостей. Чому він пішов на війну? Напевно, тому що не боявся. Він не з тих, хто «косить» або ще що. Я, як його дочка, і всі його рідні – все б зробили, щоб він залишився жити з нами, тут.

Але він вирішив по-іншому і я як пишалася, так і продовжую пишатися цим його вчинком. Він просто найкращий. Про нього можна занадто багато говорити, писати, але хочу, щоб всі просто знали – він найкращий у світі. Я його дуже люблю і сумую… До вищесказаного можу додати: у нього було дуже багато друзів, знайомих. Запитаєте чому? Тому що це був один з найсвітліших і добрих людей. Це в першу чергу друг, який ніколи не зрадить: перший запропонує допомогу, завжди вислухає і дасть пораду.

Після спілкування з ним завжди на душі ставало тепліше, і здавалося, що в цьому житті все можливо. Він завжди знаходився в пошуку чогось нового, цікавого, який постійно самовдосконалювався, який просто любив життя! Вже будучи в зоні АТО, він до останнього подиху вірив в Україну, в її народ, в її силу і міць. Він вірив у перемогу! Йому так хотілося повернутися з цією перемогою. Але доля розпорядилася інакше…

Я пам’ятаю ці нескінченні години, доби, тижні, місяці пошуків. Ми не вірили в його загибель. Адже дуже важко усвідомлювати, що цього яскравого промінчика світла вже більше немає… І знаєте, він все ж живе і буде жити в наших серцях, думках, спогадах. Буде жити саме таким, завжди з посмішкою на обличчі, з світлом в очах, з твердою впевненістю в тому, що життя потрібно прожити гідно!», – написала донька героя Ліана.

Редакція POLITINFO, висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Володимира.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Украіну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Украіну  та Надію Савченко! Тисни лайк та поширюй!

POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Украіну  та Надію Савченко! Тисни лайк та поширюй!

image (5)