Голова офісу Президента України Андрій Єрмак привітав жінок з святом 8 Березня

Голова офісу Президента України Андрій Єрмак привітав жінок з святом 8 Березня

Загрузка...

“Любі українські жінки, ви – прекрасні, – розпочав своє привітання Андрій Єрмак. – Так легко і приємно говорити ці слова. Життя відроджується. Життя – прекрасне. А ви – це наше життя. Я сердечно вітаю вас зі святом, яке починає весну”.

“Ми дякуємо вам. За любов, за почуття, які охороняють всіх нас, – ваших чоловіків. Ви – найчудовіші і, безумовно, мудріші. Ви великодушно знаєте: ніхто, ніколи і ніде не любитиме вас сильніше і самовідданіше за нас”, – йдеться в привітанні А.Єрмака.

Останні роки в Україні збільшилося жіноче представництво в органах влади, і це добре, так як жінка завжди знає, як зробити краще. Щоранку ласкавим словом ви даєте нам, чоловікам, натхнення на весь робочий день. І, відчуваючи вашу підтримку, ми завжди готові захистити вас. Будьте щасливі, а ми разом з вами будемо окриленими щирими побажаннями зробити хоча б щось, щоб світ став більш справедливим і добрим. Любові вам, сонця, радості.

Жінка є уособленням життя. Дівчата на передовій, які виконують бойові завдання нарівні з чоловіками, і тисячі волонтерок, які самовіддано допомагають українським бійцям, і мільйони жінок, які відкладають частину купленого для солдатів на фронті в волонтерські візки в магазинах.

Ми хотіли б Вам, наші дорогі жінки, іншого життя. Щасливою і усміхненою. Без обстрілу. Без страху за рідних і близьких. Бажаємо вам, насамперед, саме миру. Ви даруєте світу свою красу і любов, ви будете нести у світ віру і надію в краще.

Ми пишаємося Вами і любимо Вас! Зі святом Вас, дорогі жінки!

Голова офісу Президента
України Андрій Єрмак


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO