“Військовослужбовець не раб!” Офіцер ЗСУ, який розкритикував Зеленського, заявив про тиск (ВІДЕО)

“Військовослужбовець не раб!” Офіцер ЗСУ, який розкритикував Зеленського, заявив про тиск (ВІДЕО)

Загрузка...

Майор із оперативного управління штабу Командування Сухопутних військ Роман Ковальов, якому оголосили сувору догану за критику президента Володимира Зеленського, заявив, що на нього посилився тиск через це.

Однак він не збирається здаватися, натомість відстоюватиме свої права в суді. Про це офіцер ЗСУ повідомив у відео, яке зняв для того, аби донести свою позицію та розповісти про те, що нині з ним відбувається. Ролик опублікував на своїй сторінці у Facebook .

Він подякував українцям за підтримку, водночас зізнався, що, незважаючи на це, “скандал” тільки набирає обертів. А командування вдається до тиску не тільки на нього, а і його товаришів по службі. Від них, зокрема, вимагають дати на нього негативну характеристику.

“Щодня ходжу до полковників у кабінети на бесіди. Досі немає рішення щодо подальшої служби. Військовослужбовець не раб, у нього є права, зокрема й на свободу слова”, – каже Ковальов.

Він підкреслив, що в жодному разі не жалкує про свій вчинок. І ще раз зауважив, що буде звертатися до суду, щоб довести свою правоту.

“Навіщо?” – запитують деякі полковники. Щоб моя країна не скотилася в смутні часи, коли за слово можна було виїхати до країв, звідки не повертаються. Щоб наші діти не відчули на собі той тоталітарний режим, який відчули наші батьки й діди. Саме за це останні шість років ми й воюємо. Честь маю! Слава Україні!” – підсумував офіцер ЗСУ.

ВСІМ ДОБРОГО РАНКУ!Вирішив записати відео аби донести свою позицію та розповісти про те, що наразі зі мною відбувається!Разом і до кінця!Слава Україні!

Gepostet von Роман Ковальов am Montag, 3. Februar 2020

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO