«Свободівець» Мірошниченко злякався перевірки на поліграфі

«Свободівець» Мірошниченко злякався перевірки на поліграфі

Загрузка...

Депутат Київради від «Свободи» Ігор Мірошниченко вчергове публічно осоромився, злякавшись поліграфічної експертизи, яка мала б підтвердити або ж спростувати звинувачення щодо його особистої матеріальної зацікавленості  в організації провокативних заходів та протестних акцій на будівельному майданчику ЖК «ParkLand».

До детекції брехні Мірошниченка закликав власник девелоперської компанії  «ZIM Capital Group» Олександр Заголюк, публічно назвавши «свободівця» вимагачем та звинувативши останнього в поширенні недостовірної інформації, що паплюжить чесне ім’я та ділову репутацію підприємства.

За твердженням Заголюка, націоналіст вимагав 200 кв. м. комерційних приміщень,   що еквівалентно 400 тисяч доларів, за невтручання в діяльність забудовника та спокій на будмайданчику, але не отримав бажаного, через  що, аби «дотиснути», взявся штучно роздмухувати конфлікт навколо зведення житлового комплексу.

«Я готовий в будь-який час пройти поліграф і довести, що Мірошниченко рейдер! А чи готовий Мірошниченко довести громадськості, що він гідний статусу депутата?!»  — додав очільник «ZIM Capital Group».

Більше того, він пообіцяв «свободівцю» у повному обсязі сплатити за завдану моральну шкоду у разі, якщо поліграф підтвердить, що Мірошниченко не пропонував забудовнику  угоду за гроші та не оббріхує компанію.

Тож, депутат  мав гарну нагоду не тільки захистити свою гідність, якщо вона в нього є, а й непогано заробити, але чомусь відмовився. І до поки усе проти нього.

По-перше, відкрите та неспростоване звинувачення в здирництві, а по-друге – факти щодо законності будівництва!

Так, адвокат, що здійснює юридичний супровід проекту ЖК «ParkLand», наголосив, що всі слова Мірошниченка про відсутність дозвільних документів на будівництво є підступною брехнею.

«По кожному з будинків були отримані містобудівні умови, які є чинними і сьогодні,та декларації про початок виконання будівельних робіт,  а також майже всі будинки комплексу вже введені в експлуатацію» — зазначив він.

До речі, як з’ясувалося, сам Мірошниченко чудово обізнаний ситуацією, бо, у відповідь на депутатський запит, Департамент містобудування та архітектури повідомив його особисто, що «замовнику будівництва ТОВ «ЗІМ Кепітал груп»   надано містобудівні умови та обмеження земельної ділянки від 1 червня 2016 року для будівництва зблокованих житлових будинків».

Але наявна дійсність, мабуть, незручна та неприбуткова  … Інакше, як пояснити, чому депутат замість законних шляхів обирає залякування та зводить наклепи?! Чому замість допомоги заважає тим, хто формує бюджет та створює робочі місця? І головне — чому злякався проведення перевірки на детекторі брехні?

Нагадаємо, що нещодавно в ЗМІ було поширено інформацію про те як, ховаючись за представницькими повноваженнями  та ідеологію націоналістичного об’єднання, Мірошниченко займається здирництвом з бізнесменів, лобіюванням інтересів олігархів та заробляє на росіянах.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO