Екс-чиновники і науковці закликали владу більше не зводити житло у Києві

Екс-чиновники і науковці закликали владу більше не зводити житло у Києві

Загрузка...

Підписанти звернення до президента, прем’єра та мера столиці пропонують зосередити кошти бюджету на благоустрої Києва

Група колишніх міністрів, депутатів, діячів науки і культури підписала відкрите звернення до президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і мера столиці Віталія Кличка з проханням припинити будівництво нового житла в Києві.

Відповідне звернення розміщене в газеті «Голос України» від 28 квітня.

«Вважаємо за необхідне … прийняти рішення про припинення нової житлової забудови Києва, зосередивши кошти бюджету і приватних компаній на благоустрій міста», – йдеться у зверненні.

Підписанти пропонують виділити бюджетні кошти для розрахунку з забудовниками, а побудовані будинки на умовах довгострокових кредитів (на 25-30 років) виділити для киян, які стоять у черзі на житло.

Екс-чиновники також пропонують створити з новобудов обмінний фонд житла, в який відселити мешканців з «хрущівок» і дев’ятиповерхівок під знесення.

Дане звернення підписали колишні прем’єр-міністри Віталій Масол та Вітольд Фокін, екс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз, екс-міністри енергетики Іван Плачков і Віталій Скляров, екс-нардеп Лариса Скорик, а також президент Академії Наук Борис Патон, професор медакадемії ім. П. Шупика Анатолій Радзіховський і народна артистка Ніна Матвієнко.

Сегодня


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO