Начальник Одеського філіалу ДП «АМПУ» взяв участь у спільному робочому засіданні

Начальник Одеського філіалу ДП «АМПУ» взяв участь у спільному робочому засіданні

Загрузка...

У приміщенні ДП «АМПУ» відбулось робоче засідання в ході якого було обговорено співпрацю різних служб морського порту, вантажно-габаритний контроль та подальші напрямки роботи.

Одним з питань, яке підняли під час наради став аудит, який проводитимуть представники ІМО.За словами начальника Одеської філії державного підприємства Адміністрації морських портів України Ігоря Ткачука проведення спільних нарад дає можливість ефективніше координувати спільну роботу.

— Сьогодні ми провели спільне робоче засідання до якого долучились керівник «Укртрансбезпеки», виконуючий обов’язки ДП «ОМТП»,  керівником управління «Укртрансбезпеки» в Одеській області та капітаном порту, — розповів Ігор Ткачук.

– Одним з питань, яке було піднято в ході обговорення, стало проведення аудиту представниками ІМО, який проходитиме наступного року. Ми вже розпочали підготовку та маємо чіткий план дій, який узгоджено центральним апаратом. Звичайно в ході роботи виникатимуть проблемні питання, їх ми вирішуватимемо у робочому порядку. Окрім аудиту ми обговорили питання габаритно-вагового контролю та ряд нормативно-правових актів.

Під час засідання капітан порту Олександр Антонов зауважив, що «Одеський морський торговий порт» активно співпрацює з ДП «АМПУ» та «Укртрансбезпекою». Говорячи про забезпечення безпеки судноплавства Олександр Антонов зазначив, що вона на належному рівні.

Керівник «Укртрансбезпека» Михайло Ноняк подякував керівникам ДП «АМПУ» та «ОМТП» за ефективну співпрацю.

— Хочеться відзначити, що в нашій роботі з ДП «АМПУ» та «ОМТП» ми маємо повне взаєморозуміння, — сказав Михайло Ноняк. – Звичайно порти працюють по різному, проте якщо ми говоримо одеський то тут наша робота ефективна та системна.

В ході спільного робочого засідання також було піднято питання координації роботи між службою капітанів, портових служб, «Укртрансбезпекою» та рятувальників у разі виникнення надзвичайних ситуації, або терористичних актів.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO