«Відкривають внутрішній фронт під час війни» – що пишуть у соцмережах про...

«Відкривають внутрішній фронт під час війни» – що пишуть у соцмережах про «покази» Медведчука проти Порошенка

Загрузка...

Відеоролик з так званими «свідченнями Медведчука», змонтований в СБУ, обурив соціальні мережі та лідерів громадської думки. Атака на п’ятого президента під час війни підриває внутрішню єдність та працює на відкриття внутрішнього фронту, про який мріють у кремлі – пише блогер  Mason Lemberg.

https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/1649140622139552?cft[0]=AZUmtNrcfI0o5Gdj4XXPdLMOzcfqqaBQUY–GqyZQcqoPBtMFuiu_Hvt5ZKc6crw2XSbeBKph4dHu-RxiMDcQzJ2h5YywCEj3-KayeGdlhqYAYU4JJvzVGmeNHLIqnbHmDR-dB_v1hiC-UF_AtzPaG7TRcXcrQ1Lj0SKeOgUS-nKkA&tn=%2CO%2CP-R

«Медведчук створив в Україні злочинну організацію, легалізував її, його легалізована злочинна організація зайшла в парламент на виборах 2019, його злочинна організація створила медіаімперію і просувала наративи агресора в голови українцям, його злочинна організація з початком війни, здебільшого, перетворилася на осередки колаборації.

За цим всім стоять конкретні люди, які допомагали медведчуку, які й далі виступають проти України, корегують вогонь, постачають зброю в тили і тд. Але ці люди СБУ не цікаві. незважаючи на війну. СБУ цікавить Порошенко. Знову. Хоч кожна адекватна людина розуміє, що ці всі свідчення – це лайно собаче», – пише блогер.

«І це біда. Але ще не вся. Вся біда в тому, що що ці утирки під час війни вирішили відкрити фронт всередині держави. Бо дуже багато проукраїнських людей, які зараз воюють, допомагають армії, і навіть підтримують владу оцими “давайте після війни” не готові миритися з цим фуфлом. А їм наплювати. Вони відкривають внутрішній фронт, бо думають що перемогли. Ні, ви сьогодні програли», – переконаний блогер.

Користувачі соцмереж також нагадують про роль Медведчука у справі Василя Стуса. «За версією Медведчука Василь Стус – злочинець.  Голова для того, щоб думати, а не тільки їсти в неї» – пише Олександр Шевченко. Андрій Савінов додає: «Медведчук вже раз давав «покази». Коли захищав Стуса».    

https://www.facebook.com/portnikov/posts/5945061965520154?cft[0]=AZX0avbj1f6oZLmsybeinkJ4hor8sARDhqJN83RqHVqzSI7vRIZntLB3C6quzmbzCQq76tOd_nlHGFimqgGLIjKhxQQ1wijBMYQ8hZqBunqrZnvMViEz9G7E8lPFaxVe76VSsqhVji-DRRg6iMdeOIgYnMajoA09_Bw4nkmGr-s_JA&tn=%2CO%2CP-R

«Треба усвідомити простий наратив. Той, хто підриває національну єдність під час війни – ворог України. Які б посади він не обіймав, якою б підтримкою не користувався. А підрив національної єдності – пряма дорога до поразки й краху. Ніяка зброя не допоможе роз’єднаній країні», – пише Віталій Портников.

Журналіст Дмитро Лиховій зазначає: «Розлогий, хвилин на десять, ролик з обвинуваченнями Медведчука проти Порошенка, змонтований СБУ під бадьору музичку, національний телемарафон “Єдині новини” справно крутить кожної години. Зараз ще й випустили Баканова зі спеціальним коментарем. Якщо це не паліво, то що тоді паліво?

На кого там збиралися міняти затриманого Медведчука? Чи оце і є його цінність – покази проти Порошенка? Війни в ефірі ОПшного марафону майже немає – зате є викриття Порошенка. Що ж, можна тільки порадіти, ми вже майже перемогли. Власне, про це “Єдині новини” нам і розповідають – там суцільне велике відбудівництво під патронатом Кирила Тимошенка і Єрмака. Ми справді вже живемо в режимі виборчої кампанії, а не війни? Коротше, отримайте “старого доброго” Зеленського, не експортний варіант. Підсилений періодом воєнного стану».

https://www.facebook.com/100001351769122/posts/5135390729849268/?d=n

Депутат Запорізької міськради Валерій Прозапас, який зараз воює на фронті, пише: «Деркач дав покази проти Порошенка. Жванія дав покази проти Порошенка. Онищенко дав покази проти Порошенка. Дубінскій дав покази проти Порошенка. Тепер Мєдвєдчук дав покази проти Порошенка. Все ФСБ дало покази проти Порошенка. Ще путін дасть покази проти Порошенка – і всі підемо на шашликі. Є..ть дурдом. А будуть покази хто Південь здав, обізьяни?»

https://www.facebook.com/rex.prozapas/posts/5203063503113617?cft[0]=AZVn4ed7iqs7Ju5oeZrds-HeHGh1pVGEaMqBJ4h0lFLM7CwT7NTNY0Jwb5DoXKwXIXWtHQzAxeP_pjNySRc-NnHrvTndFI5HftYQlcaXtCix0UQuGRocJh59jFEF3TVfphw&tn=%2CO%2CP-R

Телеведуча Яніна Соколова наголошує: «Місяць тому цифровий ефір «Еспресо», Прямого та 5 каналу відключили на виконання рішення РНБО. Закриття каналів – теж ланка одного великого ланцюга. Мета якого виходить політична розправа і вибори. Війна. Влада думає про вибори. Війна триває. Чи не здається вам що ще буде час після перемоги для початку передвиборчих срачів? Зараз це все на часі?».

https://www.facebook.com/yanina.sokolova/posts/5566285566716164?cft[0]=AZWU7uufGsPAfQCFmGiFNceXIIUClR5_SWWTktBhNa7IqDI53S7IRNxwOW8lYJF6gRmnv_NYfGVRJB7wdkuru0XtdNORgxjpa-HQZmQxC6iSVcy06wSaUUjciAGnms4dzy8TMgC-P4WxM5UfVK3LT5Po&tn=%2CO%2CP-R

«100 років тому ми уже мали втрату державності через внутрішньоукраїнські срачі під час зовнішньої московської агресії. З подальшим терором, Голодомором, Другою світовою і 70 років перебування в СРСР. Як кажуть каZZапи: «Можем повторить», – зазначає Андрій Магера.

https://www.facebook.com/andriy.magera/posts/5298862236846633?cft[0]=AZW7PuXYk1IwAYnrBFsiBid2jWdtbfdEMMQ8vzV3vOfuHaAH4TI-9-83oNRdUGQZEfAkXUIpPzXg4xj2330dDblLf8OBWAJ9vBAP9dLoUNs2SFd0mYHPoxxECyL9uXNJM&tn__=%2CO%2CP-R

«Медведчук дав покази проти Порошенка. Ну як дав. Зачитав підготовлений текст на камеру СБУ. Від цієї постановки тхне гівном. І від Медведчука, і від СБУ, і від Офісу президента. 

Не те, щоб Порошенко був пухнастий. Але от команда Зеленського нині щодня розповідає, що зараз не час розколювати українців, бо це грає на руку путіну, навіть медійників Медведчука відбілює, бо вони нині воюють на боці України. А потім вивалюють це “зізнання” Медведчука, яке має суто інформаційне знищення політичного опонента. І яке точно підніме хвилю негативу проти самої влади. Бо як можна однією рукою виступати адвокатами медійників Медведчука, а іншою – знищувати партнера Медведчука? Якесь роздвоєння особистості у команди Зеленського», – пише журналіст Олексій Братущак.

https://www.facebook.com/oleksii.bratushchak/posts/5726729847356561?cft[0]=AZXMgweL5-i8W1OjhzmLzOru2Ltxp9Ay0fyJZp1Y-bfrw0SwGS8gDKoJ_fJ_bNw508qePutJ_aLmnoA-I-eFIp8dXdP2wYjyS6oGi75UGrdQhhAEGboHdt4P61NMXYqLCBw&tn=%2CO%2CP-R

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO