Азербайджанська компанія “AzVirt” розтягнула будівництво дороги Київ-Чернігів на невизначений термін та не...

Азербайджанська компанія “AzVirt” розтягнула будівництво дороги Київ-Чернігів на невизначений термін та не виконує вимоги договорів

Загрузка...

Пріоритетом проєвропейського напрямку України був визнаний розвиток будівництва та ремонту доріг до рівня міжнародних стандартів. 

Ще за часів попередньої влади, яка займалася розвитком дорожнього будівництва, з залученням європейських кредитів ЄБРР в рамках державницьких програм були організовані тендери на офіційному майданчику «ProZorro».

В жовтні 2018 року переможцем визнали азербайджанську компанію «AzVirt» ремонту транспортного вузлу Кіпті – протяжністю 80 км 

31 жовтня 2018 року керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак та Каміль Алієв, генеральний директор  компанії «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), підписали контракт на капітальний ремонт дороги 

Термін виконання робіт – 730 днів. Загальна вартість контракту 131,55 млн євро (без ПДВ).

Звертаємо увагу, що будівельна компанія AzVirt  в строки, які пердбачені договорами не вкладаються, кошторис збільшився на 1 мільйон 62 тисячі євро до 28 грудня 2021 року, згідно додаткових умов договору, що є суттєвим порушенням умов контракту. Виникає питання – довгобуд, це заздалегідь запланована акція азербайджанської компанії AzVirt, чи вони взяли на себе зобов`язання, з якими не взмозі впоратися? 

Додатково до всіх проблем, які штучно робить компанія AzVirt LLC, не виконання терміну здачі об`єкту, є дорікання на якість робіт. Також громадськість невдоволена тим, що роботи ведуться повільно та створюють проблеми в пересуванні автомобільним шляхом, на якій постійно працює важка техніка. 

Державне агентство автомобільних доріг (“Укравтодор”) в травні 2020 року перевірила роботу компанії AzVirt LLC на Броварській об’їзній після скарг на укладання асфальту під час дощу.

Як повідомив колишній голова “Укравтодору”, а зараз міністр інфраструктури України Олександр Кубраков на об’єкті ремонту на трасі Київ – Чернігів громадяни зняли відео, де будівельна техніка працює під дощем, що є суттєвим порушенням технології ремонту доріг.

“Укравтодор”, який є замовником цих робіт, вивчив звіт компанії про проведені роботи та зробив зауваження про недопущення порущення технологій ремонту. Проекти, що реалізуються за рахунок міжнародних фінансових установ, мають бути зразковими і щодо організації закупівельного процесу, і за системою незалежного технагляду. Тому будь-які випадки, які свідчать про порушення технологій, мають бути вивчені та не допущені у майбутньому”, – заявив Кубраков.

Екс-голова “Укравтодору” та теперішній міністр уточнив, що йдеться про роботи на об’їзній Броварів (км20 + 500 – км 22 + 700 траси М-01), яка ремонтується за рахунок кредитних коштів Європейського банку розвитку та реконструкції (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) . Тобто використання грошових коштів та виконання термінів робіт моніториться європейськими партнерами 

Будь які скарги на роботу азербайджанська компанія AzVirt новим керівництвом та президентом Володимиром Зеленським не приймаються до уваги, хоча напрямок автошляху Київ-Чернігів є пріоритетним під кураторством президента України Зеленським

Хотілося б запитати керівників азербайджанської фірми – ви ще 4 роки будете ремонтувати дорогу, чи ви навмисно хочете підставити керівництво країни та міністра інфраструктури Олександра Кубракова невиконанням взятих на себе зобов’язань, а також європейських партнерів, які виділили на це кредитні кошти?

Якість виконання робіт та дотримання термінів є запорукою репутації азербайджанської фірми AzVirt для майбутньої співпраці, тому виконання умов договору є пріоритетним для співробітництва між Укравтодором та виконавцем. 

Ми та громадськість продовжимо слідкувати за виконанням взятих на себе зобов’язань азербайджанського підрядника.

Автор – Politinfo.com.ua

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO