Речниця ДБР Сапьян підтвердила, що працювала на каналі Медведчука

Речниця ДБР Сапьян підтвердила, що працювала на каналі Медведчука

Загрузка...

Радник з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян працювала на телеканалі «112 Україна», який в лютому 2021 року потрапив під санкції Ради націненої безпеки і оброни України через проросійську пропаганду у мовленні та антиукраїнську діяльність його власників народних депутатів Тараса Козака та Віктора Медведчука. Цю інформацію вона підтвердила журналістам. 

Журналісти поцікавилися у радниці ДБР чи правда, що вона раніше працювала на каналі Віктора Медведчука, і вона це підтвердила. 
«Я працювала на каналі «112 Україна», – зазначила Тетяна Сапьян.


Як відомо, телеканал «112 Україна» входив до медіахолдингу «Новини», чиїм неофіційним власником був політик Віктор Медведчук через пов’язаного з ним народного депутата Тараса Козака.

В лютому 2021 року, відповідно до рішення РНБО було запроваджено персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) стосовно народного депутата Тараса Козака. Зокрема було припинено мовлення «112 Україна», так само як і низки інших каналів, які використовували у своїх програмах проросійський інформаційно-просвітній контент.

http://prportal.com.ua/Fakty/rechnicya-dbr-sapyan-pidtverdila-shcho-pracyuvala-na-kanali-medvedchuka

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO