Хто під ударом? США готують санкції проти українських корупціонерів….

Хто під ударом? США готують санкції проти українських корупціонерів….

Загрузка...

Доповідаю по результатах своєї поїздки до США в ефірі Шустер LIVE.” Про це написав у своєму Facebook екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, повідомляють Патріоти України.

1. Офшорні оборудки та рахунки як нинішньої влади, так і попередньої банди Януковича, зокрема, в швейцарських банках будуть жорстко переслідуватися.

Першим у списку йде один з загальновідомих депутатів-кураторів парламенту з фракції БПП. Будуть заморожені його рахунки також у Райффайзен Банку.

2. До України знову прибуде команда слідчих ФБР. Може, та сама, що працювала зі мною ще під час моєї каденції в якості Голови СБУ й які змушені були поїхати ні з чим через моє звільнення й зупинку розслідування по БРСМ, а, може, й інша.

3. Будуть введені санкції проти корупціонерів у владі. Зокрема, у вигляді закриття для них віз, щоб вони не мали можливості втекти з країни. Далі має бути позбавлення депутатської недоторканості, судове засідання, арешт та повернення вкрадених грошей.

Загалом, у наших американських друзів є щира готовність нам допомагати.

Источник : http://patrioty.org.ua/politic/khto-pid-udarom-ssha-hotuiut-sanktsii-proty-ukrainskykh-koruptsioneriv-101150.html

Увага патріотам и тим, хто хоче підтримати Украіну! Підтримай українский проект –лайк на сторінку

UKRPOSHTA https://www.facebook.com/ukrposhta/

WEBCALL https://www.facebook.com/webcalltoday

POLITINFO https://www.facebook.com/politinfo.com.ua

DAILY COIN https://www.facebook.com/thedailycoin/