Мер Бучі Анатолій Федорук готує масштабну кампанію чорного піару проти Аркадія Кобринця

Мер Бучі Анатолій Федорук готує масштабну кампанію чорного піару проти Аркадія Кобринця

Мер Бучі Анатолій Федорук
Загрузка...

Вибори…вибори…вибори… Цієї осені чергові вибори, а це означає що українці знову спостерігатимуть за різноманітними брудними піар-кампаніями які готуватимуть один проти одного опоненти за місце у владі. І якщо наразі більшість кандидатів на «хлібні місця» ще розкачуються і організовують свої штаби, друкують буклети, готують лозунги – то мер Бучі Анатолій Федорчук уже повністю включився у передвиборчу гонку. Та нажаль, починає він з чорнухи метою якої є усунення конкурентних опонентів.

Саме про такі його дії повідомив у своєму Телеграм каналі депутат Ірпінської міської ради Аркадій Кобринець. Останній зазначив, що Федорчуком вже готується масштабна кампанія чорного піару проти нього і його оточення. Далі читайте пряму мову Аркадія Кобринця:

«Друзі, щойно з різних джерел ми отримали інформацію про те, що мер Бучі Анатолій Федорук готує масштабну кампанію чорного піару проти мене, моєї команди та моєї родини.

За нашою інформацією, спонсором цієї інформаційної атаки є бізнес-партнер Федорука – скандальновідомий забудовник Віктор Крупій, який кинув сотні родин-інвесторів ЖК «Голд Сіті» в Бучі.

Згідно їхніх планів, виконавцем кампанії чорного піару проти мене буде Олексій Зіневич та його канал «Погляд».

Саме той Зіневич, який з допомогою Федорука вкрав у громади Бучі 1,6 га земель лісового фонду на підставних осіб і привласнив собі міську вулицю Ганни Барвінок.

Враховуючи, що Федорук, Крупій та Зіневич є фігурантами кримінальних проваджень по розкраданню землі та шахрайству, то це значить, що я на правильному шляху.

Вони бояться втратити владу і готують кампанію з брехні.

У відповідь я розповім громаді правду про їхні злочини.

Адже вірю – Правда переможе!»

Джерело: Телеграм канал Аркадія Кобринця


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO