Афера Житомирської ОДА на ремонті Олевської гімназії під шумок програми президента «Велике...

Афера Житомирської ОДА на ремонті Олевської гімназії під шумок програми президента «Велике будівництво»

Загрузка...

Злочинні схеми з наявними ознаками шахрайства провертає Житомирська ОДА прикриваючись програмою президента України «Велике будівництво». Одним з епізодів є проведення тендера на завершення будівництва Олевської гімназії по вулиці Інтернаціональній, 34.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, 03 березня 2020 р без пояснення причин (без рішення суду) розірвав договір з підрядником ПП «Прогрес-Буд» з яким був підписаний договір 9 листопада 2018 року на суму 15 млн 630 тис. 113 грн на завершальні будівельні роботи по Олевської гимназіі. Після сумнівного розірвання договору в ОДА збільшили вартість робіт на 17 мільйонів грн. і оголосили новий тендер на завершальни будівельні роботи по Олевськой гимназіі на ресурсі ProZorro. вже на 32 млн 60 тис. грн.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на завершення будівництва Олевської гімназії по вулиці Інтернаціональній, 34. Участь у торгах взяли дві фірми: ТОВ «Уютспецбуд» з остаточною ціновою пропозицією 31 млн 699 тис. 900 грн та ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» з остаточною ціновою пропозицією 31 млн 700 тис. грн.

6 липня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір з ТОВ «Уютспецбуд», оскільки їх пропозиція була на 100 гривень дешевше.

ТОВ «Уютспецбуд» зареєстроване в листопаді 2018 року в Житомирі по вулиці Героїв Крут, 64. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових приміщень, статутний капітал – 1 тис. грн. Власником фірми є Ігор Петрович Дрогоруб.

Зауважимо, що в 2018 році ТОВ «Уют Строй» стало фігурантом розслідування через імітацію конкуренції в тендері на ремонт Господарського суду Житомирської області. 18 березня 2019 року стало відомо, що Антимонопольний комітет України оштрафував дві фірми одного власника (Ігоря Дрогоруба) «ПроектСтрой» і «Уют Строй» на 136 тис. грн – по 68 тисяч штрафу кожній. Після цього обидві фірми потрапили до «чорного списку» АМКУ – переліку підприємств, щодо яких застосовані штрафні санкції. Це означає, що ТОВ «Уют Строй» не може перемагати в публічних закупівлях (тендерах) упродовж трьох років.

Це вже друга спроба провести тендер на завершення будівництва Олевської гімназії. Перший тендер департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголошував 15 квітня 2020 року. Участь у ньому взяли три фірми: ТОВ «Будівельно виробнича компанія Форвард Плюс» з остаточною ціновою пропозицією 28 млн 488 тис. 824 грн 92 коп, ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» з остаточною ціновою пропозицію 31 млн 700 тис. грн та ТОВ «Національний референт центр» з остаточною ціновою пропозицією 31 млн 897 тис. 585 грн 20 коп. Всі пропозиції замовник відхилив.

Нагадаємо, 4 та 5 червня робоча група з інспекції та моніторингу реалізації проєктів програми «Велике будівництво» при міністерстві розвитку громад та території України перевірила кілька об’єктів у Житомирській області, зокрема – Олевську гімназію.

olevsk.online


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO