Чи не через бажання віджати шахту «Краснолиманську» нардеп Требушкін розщедрився на добрі...

Чи не через бажання віджати шахту «Краснолиманську» нардеп Требушкін розщедрився на добрі справи у Покровську? Цікаво – коли вчергове подякує Путіну?

Загрузка...

«Однією рукою душить – іншою створює ілюзію добрих справ» – напевне, саме так найкраще можна охарактеризувати все що останнім часом робить Народний депутат України Руслан Требушкін.

Вже доволі тривалий час ми тримаємо руку на пульсі щодо, м’яко кажучи перепитій, довкола ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», а точніше – як дане підприємство намагаються рейдерськими методами захопити! А намагається це зробити, маскуючи під допомогу – народний депутат Руслан Требушкін за допомогою свого помічника (як народного депутата) із паспортом російського агресора – Євгена Костеннікова. До речі, останній особисто сам констатував, що люб’язно прийняв паспорт РФ бо не бажає сплачувати у Криму податок як закордонний громадянин…

Скріншот: сайт vse.media

А ТЕПЕР ГЛЯНЬМО АДЕКВАТНО НА ЦЕЙ ЙОГО ВЧИНОК – ХІБА В ТАКИЙ СПОСІБ ВІН НЕ ВИЗНАВ АНЕКСІЮ КРИМУ?! Адже тільки Росія сприймає людей з українським паспортом в Криму як закордонних громадян, а українці істинно вважають півострів територією України! Констатуємо чи не так: помічник народного депутата України Руслана Требушкіна Євген Костенніков офіційно визнав Крим Російським?! Цікаво, а якщо б йому сказали йти стріляти українців щоб не платити податок за бізнес в Криму – зробив би він це? Продав би ще жорстокіше Україну?!…

Хоча що говорити про помічника Требушкіна, якщо нардеп сам дякував Путіну за Крим – про що гучно писали чи не всі українські ЗМІ.

До речі, під час чергової спроби рейдерського захоплення ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» Требушкін, наче знову повторив слова подяки Путіну?

Перейдемо до  – «Однією рукою душить – іншою створює ілюзію добрих справ».

Справа в тому, що буквально на днях народний депутат Руслан Требушкін «надзвичайно»  розщедрився в регіоні 50-го виборчого округу звідки й обрався у народні депутати, до речі виборча гонка на цьому окрузі була досить скандальною.

Також варто зазначити що до статусу нардепа Требушкін був міським головою Покровська, що входить у цей же 50-тий округ. Тут же підкреслюємо, що саме в цьому регіоні знаходиться ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», яка буквально в межах кількох км  від Покровська.

Так нещодавно, місцеві ЗМІ Телекомпания «Орбита» з інтервалом у кілька днів 19 та 22 червня гучно звітували, що нардеп Требушкін з увагою та повагою пам’ятає про свій регіон де робить добрі справи. 19 червня вийшов сюжет про те, що Руслан Требушкін ініціював конкурс дитячих малюнків, де кожна дитина Покровська, Мирнограда, Родинського та Добропілля мала змогу зобразити своє бачення майбутнього рідного міста або селища.

А вже 22 червня місцевих жителі на цьому ж каналі чекав сюжет про те як нардеп Руслан Требушкін привітав медиків 50-го округу з професійним святом.

Цікаво чи не так – з чим пов’язана така активність та часті приїзди в регіон… Та й до тепер – з часу обрання  у нардепи Требушкін не часто «балував» добрими справами своїх виборців…  

А ця активність перш-за все пов’язана із бажанням «захопити»  ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», про що ми неодноразово писали! Тут він також: «Однією рукою душить – іншою створює ілюзію добрих справ».

Довідка: У Родинському на Донеччині гірники ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» вже більш ніж пів року не отримують зарплату – за що наче бореться Требушкін, хоча це далеко не так! Держава показала повну безпорадність у питанні порятунку успішного державного підприємства, адже в.о міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що держава не має заборгованості перед шахтарями «Краснолимаської» — усі борги виникли через те, що ПАТ «Центренерго» (яке знаходиться в зоні впливу олігарха Коломойського) не розраховується з шахтою за вже отримане вугілля. Борг «Центренерго» перед шахтою вже складає майже 400 мільйонів гривень, що вдвічі більше за заборгованість шахтарям! Вплинути на боржника і змусити його оплатити відвантажене вугілля держава не взмозі. Варто підкреслити, що Руслан Требушкін є депутатом який «м’яко кажучи» чемно виконує вказівки олігаха Коломойського. Звідти робіть висновки:  ПАТ «Центренерго»(під впливом олігарха) не виплачує борги по вугіллю чим доводить «Краснолиманську» майже до стану банкрутства. Тут же з’являється «рятувальник» від того ж олігарха – Требушкін із своїм помічником Костенніковим, які створюють сумнівну профспілку через яку намагаються віджати державне підприємство. Цікаво, чи не так – виходить що спочатку Требушкін і КО продумали завести «Краснолиманську» у борги по заробітній платні, а потім… тобто страждають люди саме через свого «спасителя»?!…         

Згідно розвитку подій, нещодавні спроби захопити ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» є явно лише початком. І вже найближчим часом будуть нові спроби й нові спроби. А «добрі справи» в регіоні – це лише картинка для замилювання очей.

Підкреслюємо: якщо керівництво держави не втрутиться – то вже скоро Україна зробить ще один крок до втрати енергетичної незалежності. Тому Президентові, правоохоронцям та Урядові країни нарешті потрібно отямитись, адже прямо в них під носом цинічно розкрадають Україну!

Якщо їм наплювати на сотні публікацій про нардепа Требушкіна, якого неодноразово чимало українських ЗМІ називають сеператистом, любителем руского міра, прихильником Путіна, і т. д. – то пора хоча б задуматись над тим що він прямо хоче віджати народні багатства держави!

Пане Президенте  – можливо Вам вже нарешті буде не все-рівно???????? Чи «какая разніца – хто грабує народ?»…

Попри добрі справи з можливими корисливими намірами народ не забуває ким насправді є Руслан Требушкін – про що свідчить колосальні публікації у ЗМІ, ось деякі з них:

Скріншот: сайт censor.net.ua

Скріншот: сайт ukr.lb.ua

Скріншот: сайт apostrophe.ua

Скріншот: сайт vse.media

Скріншот: сайт antikor.com.ua

Скріншот: сайт obozrevatel.com

Скріншот: сайт sxemy.com

Politica.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO