Дуже сумний допис…

Дуже сумний допис…

Загрузка...

“Вчора загинула Аїда. Велика особистість, Боєць підрозділу Хартія, наша Сестра Влада Черних. 

Я особисто забирав Владу з дому, коли в травні цього року мені сказали що є дівчинка яка хоче до нас в підрозділ але мешкає за містом майже в зоні бойових дій і не може добратися до Харкова . Я був поруч і заїхав за нею. Її тоді з гордістю проводжала вся родина.

Влада прийшла до нас як медик але в нас всі проходять обов’язкову піхотну підготовку.  Головний сержант одразу помітив що вона дуже влучно і впевнено працює зі стрілецькою зброєю. 

Так вона стала першою жінкою в «польовій частині» Хартії і якось я підійшов до неї на стрільбищі і з жартом запитав чи не ображають її хлопці в підрозділі. «Хай тільки спробують!» відповіла вона.Потім пам’ятаю як вона на моїх очах з першого пострілу в перший раз влучила в ціль з гранатомета. І всі зрозуміли що це серйозний боєць. 

Влада була дуже жадібна до нових знань. Вона постійно навчалася військовій справі. Вона прийшла до нас як медик, але працювала і в розвідці і потім стала пілотом дронів різного призначення-розвідників, бомбардувальників, камікадзе. Вона була сфокусована на знищенні окупантів і звільнені від них української землі. Не один раз виконувала дуже складні бойові завдання. Завжди сконцентрована, впевнена в собі і в правоті справи, з гарним почуттям гумору, освічена …, дуже ефективна і в той же час скромна. Тільки декілька тижнів тому вона врятувала життя важко пораненому побратиму, надавши йому першу допомогу на полі боя, коли їх екіпаж бпла попав вогонь ворожого гелікоптера. Дуже важка втрата для Хартії. Без будь яких перебільшень.

Неможливо уявити горе батьків. Валентин Черних Я розумію що все це зараз не поверне Владу, але… Щирі співчуття та велика шана батькам Влади, які подарували України і Світу таку гідну Дочку!  Герої не вмирають і Влада назавжди залишиться нашою Сестрою ! Ми обов’язково за неї помстимось!”

©️ Vsevolod Kozhemyako

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO