“Орки” бояться, що українські війська “двома ударами” витіснять їх на територію РФ....

“Орки” бояться, що українські війська “двома ударами” витіснять їх на територію РФ. При середньому сценарії – це 5-6 днів, – Тимчук

Загрузка...

Народний депутат, координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук заявив, що РФ і бойовики Донбасу бояться наступу української армії.

Повідомляє портал АНТІКОР з посиланням на ЗМІ.

За словами нардепа, про це свідчить обладнання укріпрайонів в глибокому тилу незаконних збройних формувань.

“Ми бачимо і на практиці, що на тому ж Новоазовському напрямку ще рік тому були обладнані два повноцінних укріпрайону, тобто райони оборони. Ми бачимо, що такі ж райони оборони створюються в глибокому тилу, фактично, у бойовиків – район Макіївки, туди, на Шахтарськ, в Луганській області – на південь від Стаханова “, – говорить Тимчук.

Як він сказав бойовики побоюються, що українські війська “двома ударами” витіснять їх на територію Росії.”Вони тому і чіпляються, створюють цілі райони оборони якраз через те, що дуже сильно бояться, що Збройні Сили України проведуть таку операцію і на протязі, думаю, 5-6 днів вийдуть на кордон Російської Федерації”, – сказав нардеп, додавши, що при оптимістичному сценарії це може статися ще швидше.

Також Тимчук зазначив, що бойовики не зможуть провести успішну наступальну операцію без допомоги російських кадрових військ. Він додав, що в зоні АТО українська армія має чисельною перевагою.”Якщо говорити про баланс сил, то ВСУ мають, я б сказав, надлишковими силами, навіть з тактичних нормативам – 1: 3 обороняються проти наступаючої сторони. На стратегічному рівні співвідношення може бути навіть 1: 1,5″, – підкреслив нардеп.

Він вважає, що наступ української армії на Донбасі є питанням політичної волі, але, каже Тимчук, українська влада пов’язана в діях “мінським процесом”.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO