В Одесі під виглядом патріотів члени організації “Україна це ми” вирішували господарський...

В Одесі під виглядом патріотів члени організації “Україна це ми” вирішували господарський спор в камуфляжі зі зброєю

Загрузка...

15 травня близько 11 години ранку співробітниками поліції міста було затримано групу осіб, які намагались захопити приміщення на вул.Літературній.

Особи є членами організації “Україна це ми”, що впродовж декількох місяців з’явилась на мапі суспільного життя Одеси. Назва, з одного боку, недвозначно натякає на високий ступінь патріотизму її членів, а з іншує демонструє зразок узурпації та використання патріотичних символів з метою досягнення власних інтересів. Під час операції один з “патріотів” зачинився в приміщенні та погрожував зброєю, але після перемовин з поліцією здався. Також були затримані інші учасники невдалого захоплення.

В

Нагадаємо, що головою вищезгаданої організації є В.Голодок, колишній співробітник УБОПа в Одеській області. В бажанні стати частиною патріотичного руху Одеси ця особа, ймовірно використовуючи колишні зв’язки в колишній міліції, витребував для свої членів подяки за начебто боротьбу з наркоторгівлею. При цьому варто зазначити, що в організацію залучений учасник АТО, котрий має сумнівну біографію як до мобілізації, так і безпосередньо під час служби. Це неодноразово підтверджували бійці та командир в/ч, в складі якої відбував свою мобілізацію АТО-шник.

 

В то й же час, рівень дискусії та взаємодії сторін сьогоднішнього конфлікту можна побачити на наступному відео “патріотів” з “Україна це ми”Відповідь на питання, чи коректно називати патріотами вищевказаних осіб, очевидна. Дякуємо поліції за швидку реакцію, та сподіваємось, що закон в нашій країні завжди буде один для всіх.

rgb-ua.com


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO