Допомагаю людям, патріотизм яких мене захоплює. Героям Слава!

Допомагаю людям, патріотизм яких мене захоплює. Героям Слава!

Загрузка...

Пенсіонерка Львівщини весь вільний час в’яже шкарпетки воїнам АТО

78-річна жителька села Ясенівці біля Золочева у Львівській області займається волонтерською діяльністю вже два роки. Любов Єгорівна Анишина в’яже шкарпетки українським воїнам АТО, передаючи їх потім волонтерам у зону бойових дій.

Любов Анишина навіть розпускала власні теплі речі, щоб зв’язати десятки шкарпеток з натуральної вовни для наших бійців.

Жінка присвячує цьому заняттю майже весь свій час починаючи з того часу, як про таку потребу їй розповіла онука. “До цього часу я також в’язала, правда тільки светри. І подумала, чому б не навчиться й шкарпетки, і хоч якимось чином допомогти тим людям, патріотизм яких мене захоплює настільки, що не можна передати словами”, – поділилася чарівна пані .

 

На даний момент Любов Єгорівна зв’язала більше 80 пар шкарпеток, при чому всі вони з натуральної вовни. “Коли не вистачало ниток, розпускала свої теплі речі. А далі приєдналися і сусіди. Теж приносили нитки і в’язаний одяг”, – розповіла бабуся.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!