Росію може зупинити превентивний удар – ізраїльський військовий

Росію може зупинити превентивний удар – ізраїльський військовий

Загрузка...
Росію може зупинити превентивний удар - ізраїльський військовийІзраїльський інструктор нової бригади швидкого реагування Національної гвардії Цві АрієліНе можна давати ворогу безперешкодно готуватися до наступу.

Про це Gazeta.ua сказав ізраїльський інструктор нової бригади швидкого реагування Національної гвардії Цві Арієлі.

“Колону, яка перетнула кордон України з Росії, може зупинити ракетний комплекс “Точка-У”. Може зупинити превентивний удар. Зброї у Росії більше. Велика армія зазвичай перемагає маленьку. Якщо в тієї немає сильного управління. А його в українській армії поки що нема. Нам треба діяти розумніше. Росія накопичує війська. Є розвіддані, є ракети “земля-земля”. Але, на жаль, ми даємо концентрувати сили. Діємо тільки другим номером. А це прямий шлях до поразки. Ніхто не каже, що треба атакувати цілі на території Росії. Накопичення військ відбувається і на захоплених ділянках. Їх ніхто не атакує. Бояться спровокувати наступ. Але ж наступ буде в будь-якому випадку. Ми ж бачимо, що раз на кілька місяців вони атакують. Віджимають шматок землі, потім знову все затихає. Отже, треба діяти. Не можна давати ворогу на 100% бути готовим до наступу”, – сказав він.

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

 

Військовий вважає, що всі українські підрозділи треба зробити мобільнішими.

“Якщо немає грошей на виготовлення сучасних бронетранспортерів, забезпечте у великій кількості легкими слабко броньованими платформами. Поставте на них “птури” (протитанкова керована ракета), зенітні установки, кулемети. Це недорого. Замість одного КрАЗу можна купити у британської армії абсолютно офіційно десятки машин. Хоч і не нових. Коли машина їде, в неї дуже важко влучити”, – вважає Цві Арієлі.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ заявила, що українська розвідка готувала терористичні акти в окупованому Криму.

Президент України Петро Порошенко назвав ці звинувачення безглуздими і цинічними. І доручив перевести в посилену бойову готовність підрозділи, розташовані вздовж лінії фронту та на кордоні з окупованим Кримом.