Реформа в ДФС – відпустка в Еміратах? – НІ! Дома – ТАК!

Реформа в ДФС – відпустка в Еміратах? – НІ! Дома – ТАК!

Загрузка...

11023343_376572535871389_1187366883313302802_oСьогодні прийняв рішення не надавати відпустку начальнику слідчого управління ГУ ДФС у Чернівецькій області для відпочинку в Об`єднаних Арабських Еміратах.
Вважаю, що в цей складний час не гоже так демонстративно зневажати колег, які знаходяться в зоні АТО та тих 90% колег, які думають чи витратити 25 грн. на обід, а чи взяти з дому бутерброд.
На запитання: “Звідки гроші?” (адже ж в трудовій біографії тільки 22 роки вислуги в податковій). Відповів: “Батько дав”.
Можливо не варто було б надавати публічності цій інформації, якби не дзвінок головного лікаря однієї з комунальних лікарських установ з проханням відпустити у відпустку сина колеги…(тобто сина того лікаря, хто “дав гроші на ОАЕ”)
… і якби не другий ДУЖЕ ЕМОЦІЙНИЙ дзвінок від жінки, яка представилася дружиною начальника слідчого управління ГУ ДФС у Чернівецькій області з погрозами ставити свічки у церкві…
Поки що запропонував написати заяву за власним бажанням (вислуга 22 роки дає можливість спокійно піти на пенсію), а “батькові гроші” можливо варто вкласти у власну справу і чесно заробити не тільки на Арабські Емірати.
Бо щось у цій державі має мінятися!
Якщо це ще комусь потрібно…

Сеничак Михайло Начальнік РУ ДФС у Чернівецькій обл. у своєму ФБ.

Увага патріотам и тим, хто хоче підтримати Украіну! Підтримай українский проект –лайк на сторінку https://www.facebook.com/webcalltoday

https://www.facebook.com/politinfo.com.ua

WE LOVE UA https://www.facebook.com/weloveua?fref=ts

Внимание патриотам и тем кто хочет поддержать Украину! Поддержи украинский проект лайк на страницу. Слава Украине! https://www.facebook.com/webcalltoday

https://www.facebook.com/politinfo.com.ua

WE LOVE UA https://www.facebook.com/weloveua?fref=ts