Головнокомандувач відсутній: Зеленський знову проігнорував великі втрати на Донбасі

Головнокомандувач відсутній: Зеленський знову проігнорував великі втрати на Донбасі

Загрузка...

Президент України Володимир Зеленський знову проігнорував великі втрати на Донбасі, де вчора, 1 березня, загинув один український військовослужбовець, ще п’ятеро отримали поранення, а двоє були травмовані.

Так, досі на жодному офіційному інформаційному ресурсі України немає реакції Володимира Зеленського на чергове загострення на Донбасі.

Крім того, сьогодні російські окупанти з великокаліберних мінометів прицільно обстріляли населений пункт Красногорівка у Донецькій області, внаслідок чого поранень зазнав цивільний мешканець.

На ситуацію вже відреагував відомий журналіст Юрій Бутусов. На його думку, така поведінка глави держави свідчить про те, що Головнокомандувач взагалі відсутній на своєму робочому місці.

“Я розумію, що в ОП сильно зайняті люди, але російські солдати зайшли всередину наших позицій, атакували на тиловій дорозі машину постачання 46-ї бригади, загинув наш Воїн – противник скористався скороченням активності наших розвідгруп. Атака сталася там, де нібито припинили стріляти, поблизу Станиці Луганській.

Головнокомандувач зобов’язаний реагувати й робити висновки з таких трагедій, реакція повинна бути негайна, президент зобов’язаний висловити співчуття загиблому за Україну. Це не коронавірус, це реальна загроза. Тому що тільки завдяки цій боротьбі та цим жертвам українська політика і свобода нашої країни ще існують. Президент не може ховатися від війни і жертв, тому що це його відповідальність. Або безвідповідальність. Але мовчання означає, що Головнокомандувач взагалі відсутній на робочому місці”, – написав Бутусов.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO