Українські військові взяли участь у навчаннях Agile Spirit-2019 у Грузії (ФОТО, ВІДЕО)

Українські військові взяли участь у навчаннях Agile Spirit-2019 у Грузії (ФОТО, ВІДЕО)

Загрузка...

У Грузії за участю українських морських піхотинців відбулася заключна церемонія міжнародних навчань Agile Spirit-2019, які пройшли в Сенакі на базі 2-ї стрілецької бригади, а також на полігонах “Орфоло” та “Вазіані”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на прес-службу ВМС ЗСУ.

Зазначається, що напередодні відбулися фінальні маневри із залученням усіх учасників.

У фіналі багатонаціональні сили продемонстрували свої вогневі й тактичні навичкиз використанням усієї наявної зброї, включаючи бронетехніку та артилерію.

Сценарій навчань передбачав командно-штабну та польову підготовку з бойовою стрільбою, взаємодію підрозділів із різних країн під час відпрацювання різних тактичних елементів, а також бойову підтримку в комбінованих операціях.

На заключній церемонії перед учасниками навчань виступили президент, прем’єр і спікер парламенту Грузії. Найкращі військовослужбовці, серед яких і командир підрозділу українських морських піхотинців старший лейтенант Павло Сбитов, отримали нагороди.

Як повідомлялося, навчання Agile Spirit-2019 розпочалися у Грузії 27 липня. У них взяли участь 14 країн: Грузія, США, Велика Британія, Латвія, Литва, Польща, Норвегія, Бельгія, Болгарія, Греція, Чорногорія, Румунія, Туреччина та Україна.

uatv.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO