Babylon’13 виклало у мережу документальний фільм про людей, які пережили полон в...

Babylon’13 виклало у мережу документальний фільм про людей, які пережили полон в «ЛНР»

Загрузка...

Виробництвом короткометражнох стрічки «Крихка свобода» займалася студія DocNoteFilms у спрівпраці із правозахисниками Східноукраїнського центру громадських ініціатив, за підтримки 4EARS Sound Production, «Бедлам Продакшнс» та творчого об`єднання Babylon’13.

Про це повідомляється на сторінці фільму у Facebook. Фільм виклали у вільний доступ 28 червня.

«Сьогодні проблема українських полонених є як ніколи актуальною. У фільмі ми підіймаємо цю важку та досить табуйовану тему. Ми викладаємо цю стрічку у відкритий доступ саме у День Конституції України – головного документу, що гарантує наші права та свободи», – йдеться в повідомленні.

«Крихка Свобода» розповідає про долі чоловіків і жінок, які були ув’язнені в підвалі приміщення колишньої Луганської ОДА одразу ж після окупації регіону.

П’ять колишніх полонених поділяться з глядачем своєю історією в контексті сьогодення країни, від Революції Гідності до окупації Криму та східних регіонів України.

Режисер фільму – Костянтин Кляцкін.

На думку співавтора ідеї фільму Олександра Ретілова, досі в Україні не вистачає документальних фільмів про життя людей у полоні, а тому ця тема залишається поза увагою більшості українців.

«Ми зафіксували близько 200 місць, де людей утримували, застосовували до них насильство, примушували до праці, страчували. Залишається актуальним притягнення до відповідальності людей, які вчиняли такі злочини: гучних розслідувань і випадків притягнення до відповідальності немає. Сотні людей уже вийшли з полону. Доля тих, хто був звільнений, особливо у 2014–16 роках, у більшості випадків є складною», – цитує керівника Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимира Щербаченка Центр інформації про права людини.

detector.media


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO