У кіоску у центрі Києва власник вмикав музику, що прославляє бойовиків «Гіві»...

У кіоску у центрі Києва власник вмикав музику, що прославляє бойовиків «Гіві» та «Моторолу» (відео)

Загрузка...

У центрі Києва переселенець, який працює продавцем їжі, вмикав у своєму кіоску сепаратистську музику, яка прославляє ватажків бойовиків на Донбасі – «Гіві» та «Моторолу».

Про це повідомив активіст націоналістичної організації «С14» Сергій Мазур.

За його словами, націоналісти змусили чоловіка вибачитися за свої дії на камеру.

Під час бесіди продавець пообіцяв, що більше такого не робитиме, і запевнив, що не займає антиукраїнську позицію. Він додав, що Крим – це Україна, а російська агресія на Донбасі нетерпима.

«Це другий похід активістів «С14». Першого разу «героя» з Донецька не застали, але поспілкувалися з керівництвом. Перед нашим приходом небайдужі патріоти дали зрозуміти продавцю, чому більше не варто включати музичку про Гіві і Моторолу», – зазначив Мазур.

Вибачення переселенця за сепарську музику у центрі міста.Це другий похід активістів С14. Першого разу “героя” з Донецьку не застали, але поспілкувались з керівництвом. Перед нашим приходом небайдужі патріоти дали зрозуміти продавцю чому більше не варто вмикати музичку про Гіві і Моторолу. Все зрозумів. Такого більше не повториться. Емоції та слова персонажа кажуть самі за себе.#С14

Gepostet von Сергій Мазур am Mittwoch, 18. April 2018

Вголос


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO