“Збивати нахр*н”: Пентагон розлючений провокаціями “соколів Путіна” проти своїх ВПС

“Збивати нахр*н”: Пентагон розлючений провокаціями “соколів Путіна” проти своїх ВПС

Загрузка...

Офіційні коментарі дипломатично стримані, але американські аси, котрі справедливо вважають себе найкращими у світі, дуже роздратовані нахабними діями росіян та й ще на їхніх допотопних “коритах”.

Міністерство оборони США звинувачує Росію у свідомому порушенні домовленості про попередження зіткнень американських і російських літаків в повітряному просторі Сирії. “Росія відмовляється налагоджувати справжню взаємодію по Сирії. Деякі з півдюжини інцидентів, що мали місце в сирійському повітряному просторі, не були нормальними сумлінними помилками. Ми намагаємося врегулювати проблему на найвищому рівні”, – заявила в четвер CNN прес-секретар Пентагону Дана Уайт, передають Патріоти України.

Минулого тижня два американські винищувачі F-22 перехопили на східному березі Євфрату два російських штурмовика Су-25 і випустили в їх сторону сигнальні ракети. Москва стверджує, що інцидент стався на захід від Євфрату. Однак не пізніше як у суботу російський літак атакував мета на схід від річки, не попередивши про це США або їх союзників, повідомив CNN представник військового відомства. Американська сторона висловлює тривогу в зв’язку з тим, що в результаті подібних дейсвтія російський літак може бути збитий.

По ділянці русла протяжністю 70 кілометрів проходить узгоджена в минулому місяці лінія роз’єднання борються в Сирії сил коаліцій, очолюваних США і Росією. Дональд Трамп і Володимир Путін підтвердили намір своїх країн тримати відкритими канали зв’язку і уникати зіткнень, як між собою, так і між своїми союзниками по боротьбі з ІГ.

“Причини цих подій точно не відомі, чи спричинені вони помилками пілотів, надмірними пустощами або це свідоме прагнення створити небезпечну ситуацію, але ми обов’язково в усьому розберемося”, – обіцяв днями міністр оборони США Джон Меттіс.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO