Озброєний злочинець Коханівський – загроза для суспільства.

Озброєний злочинець Коханівський – загроза для суспільства.

Загрузка...

Скандально-відомий, неврівноважений та агресивний провідник ОУНівців Микола Коханівський є загрозою життю людей! Не маючи дозвільних документів на зброю, він вештається вулицями з ножем та пістолетом і не вагається щодо їх використання.

Неабиякого розголосу в ЗМІ набула ситуація зі стріляниною, яку влаштував Коханівський серед білого дня в багатолюдному місці. Він відкрито скоїв замах на життя неозброєного бійця АТО Руслана Качмали, відкривши по останньому вогонь з травматичної зброї, якому передувала спроба використання ножа. Наразі, за останніми повідомленнями, лікарі борються за життя потерпілого.

Картинки по запросу Коханівський стрельба

До того ж, це не випадковість і не поодинокий факт злочину, скоєного Коханівським.

Нещодавно, 28 вересня цього року, під час проведення акції на території селища Водогін, яку сам Коханівській у соцмережах анонсував як захід під назвою «Смерть забудовникам», провідник батальйону ОУН скоїв замах на життя представника будівельної компанії з використанням холодної зброї.

Все це відбувалось в присутності та на очах багаточисельного загону поліції, який мав би охороняти громадський порядок, а натомість захищав злочинця. Правоохоронці тоді не затримали зухвальця, який зазіхав на життя бізнесмена.

Картинки по запросу Коханівський стрельба

По факту зазначеного замаху 30 вересня було відкрито кримінальне провадження ЄО №63647 за ч.2 ст. 296 КК України. Також слід зазначити, що керівник Добровольчого руху ОУН Микола Коханівській є фігурантом у статусі обвинуваченого по кримінальному провадженню щодо погрому російських банків та знаходиться під частковим домашнім арештом, але, як не дивно, це зовсім не заважає йому вчиняти свавілля, бійки та стрелянину.

Чи припустимо, щоб, тоді як до поліції одна за одною надходять заяви про вчинення Коханівським хуліганських дій, останній і надалі залишався безкарним!
Правоохоронні органи та суддівська влада мають негайно вжити відповідні заходи і захистити українців від злодія і псевдо-націоналіста Коханівського!

politica.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO