“Москва стане жертвою власної ж політики”, – військовий експерт (відео)

“Москва стане жертвою власної ж політики”, – військовий експерт (відео)

Загрузка...

Росія намагається використовувати ескалацію конфлікту навколо КНДР, щоб затвердитися в якості країни №2 після США.

Однак у Кремля немає сил, щоб претендувати на такий статус – війни в Україні та Сірії виснажили його ресурси”, – заявив в ефірі Обоз.LIVE військовий експерт, колишній офіцер оперативного управління Генерального штабу ЗСУ, полковник запасу Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, Москва дотримується політики, від якої сама ж і постраждає.

“Російська Федерація намагається вклинитися в геополітику і довести всьому світові, що вона є країною №2. Але на двох стільцях всидіти навряд чи комусь вдається. Як правило, стільці роз’їжджаються і людина падає”, – заявив полковник запасу.

Експерт підкреслив, що “зараз вони загрузли в Україні”, оскільки в 2014 році зважилися на часткову окупацію Донбасу.

“Вони хотіли обмежитися “Новоросією” і відколом – нічого не вийшло.”Зачохлилася” і “російська весна” і проект “Новоросія” провалився. Зараз цей анклав (ОРДЛО. – ред.) перетворюється на валізу без ручки, яку важко нести, але шкода кинути”, – зазначив Жданов.

“Вони влізли в Сирію – їх локалізували. На сьогоднішній день Саудівська Аравія офіційно заявляє, що їм треба 72 години, щоб знищити і Асада і російське угруповання військ”, – сказав він.

У Генштабі РФ, продовжив Жданов, вже почали готуватися до евакуації російських військ з Сирії. “Це ж які витрати – де Сирія, а де Росія? Витрати на нашу війну. Зараз Північна Корея. Армія РФ не гумова – вона розтягнута на схід, захід і південь, а ресурсів немає”, – додав офіцер запасу.

В ході бесіди він пояснив, що вже 30 тисяч боєздатних укомплектованих частин ЗС РФ стоїть на кордоні з КНДР, понад 50 тисяч – біля кордону з Україною і ще 13 тисяч підрозділів знаходяться на території Білорусі.

Жданов також підкреслив, що у Росії не вистачить сил і засобів для того, щоб боротися з усім світом.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO