Як працює кремлівська пропаганда: розповідь американського журналіста

Як працює кремлівська пропаганда: розповідь американського журналіста

Загрузка...

Кореспондент з Вашингтону Ендрю Файнберг, який певний час працював на російське державне агентство “Sputnik”, розповів, чому його звільнили та поділився тонкощами роботи на пропагандистське медіа.

Картинки по запросу Ендрю Файнберг

Про це журналіст розповів у своїй статті для Politico.

За словами Ендрю Файнберга, його звільнили через небажання виконувати сумнівні вказівки керівництва агентства “Sputnik”.

Я думав, що “Sputnik” хотів найняти мене за мої журналістські навички, але вони хотіли використовувати журналістику як прикриття, щоб нав’язувати свій власний порядок денний,
– пояснив американський журналіст.

Він зазначив, що політика цього агентства проста: контент повинен відображати російську сторону будь-якої новини, незалежно від того – відповідає вона дійсності чи ні.

Зокрема, кореспонденту наголосили, що йому варто заздалегідь узгоджувати усі питання, які планує здавати під час інтерв’ю. А висвітлюючи тему анексії Росією Криму обов’язково повинна згадуватись інформація про те, що “90% жителів Криму проголосували на референдумі за приєднання до Росії”.

Речення про те, що на окупованому українському півострові присутні російські військові, просто викидали із статей.

24tv.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO