Російський мажор Селезньов, син депутата з партії Жириновського, отримав в США 27...

Російський мажор Селезньов, син депутата з партії Жириновського, отримав в США 27 років за крадіжку з банківських карт

Загрузка...

“Викрадений” син депутата від ЛДПР Валерія Селезньова, в 2014 році заарештований на Мальдівах за підозрою у крадіжках грошових коштів з банківських карт, засуджений в Штатах до 27 років тюремного ув’язнення.

Повідомляє портал АНТІКОР з посиланням на ЗМІ.

У п’ятницю, 21 квітня, в окружному суді американського міста Сіетл був винесений вирок синові російського депутата від партії одіозного Володимира Жириновського.
Примітно, що спочатку планувалося посадити Романа Селезньова на 30 років, але визнання обвинуваченого своєї провини прямо в залі суду допомогло “скостити” три роки в остаточний вирок. Була встановлена ​​причетність Романа Селезньова до 40 епізодів крадіжок з банківських карт на загальну суму $ 170 млн.

Мажор з РФ проходив за звинуваченням за кількома статтями, в тому числі і кібершахрайства.

Нагадаємо, син російського нардепа від ЛДПР Роман Селезньов був заарештований на Мальдівах за підозрою в кібершахрайстві влітку 2014 року і екстрадований до США, де два з половиною роки тривав судовий розгляд.

Цікаво, що в МЗС Росії розкритикували дії американської влади, стверджуючи, що арешт російського злодюжки Селезньова є “операцією американських спецслужб”, а сам він був просто “викрадений” американцями.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO