До чогось готуються?: Через Дебальцеве в бік Донецька йдуть великі колони техніки...

До чогось готуються?: Через Дебальцеве в бік Донецька йдуть великі колони техніки з військовими у формі РФ

Загрузка...

Раніше техніку та особовий склад російських військ в районі Дебальцевого перекидали виключно вночі і по об’їзній дорозі, але зараз бойовики припинили переховувати свої пересування.

Протягом останнього тижня через Дебальцеве з боку Луганська у напрямку Донецька бойовики переміщують військову техніку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

“Техніка перекидається через місто в т. ч. в денний час, іноді – великими колонами, наприклад, до складу однієї з колон входило близько 20 автомобілів, у т. ч. зі встановленими зенітними установками типу ЗУ-23-2, також перевозилося близько 200 військовослужбовців у камуфляжній формі російського зразка”, – написав Тимчук. Він зазначив, що раніше техніку та особовий склад російських військ в районі Дебальцевого перекидали виключно вночі і по об’їзній дорозі між трасами М-04 і М-03, без проїзду вулицями міста.

 

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO