“Сьогодні вдень, коли плакало навіть небо, ми проводжали в останню путь нашого...

“Сьогодні вдень, коли плакало навіть небо, ми проводжали в останню путь нашого близького друга, героя, добровольця, патріота – Андрія Пiдлипнюка – пише у FB волонтер.

Загрузка...
Напередодні загибелі Андрію Підлипнюку виповнилось 40 років. На похорон прийшли навіть поранені побратими.
Вічна пам'ять Герою! Фото: "Фейсбук"
Вічна пам’ять Герою! Фото: “Фейсбук”

У мережі з’явилися фотографії з церемонії прощання українців з героїчним бійцем Андрієм Пiдлипнюком з позивним “Мамай”, загиблим на окупованому Донбасі 12 листопада. Світлини опублікував волонтер Артемій Щогла на своїй сторінці у Facebook”Сьогодні вдень, коли плакало навіть небо, ми проводжали в останню путь нашого близького друга, героя, добровольця, патріота – Андрія Пiдлипнюка, загиблого позавчора на Донбасі”, — написав волонтер. “Настільки важка втрата, що просто неможливо підібрати слів”, — додав Щогла.

Андрій Пiдлипнюк з позивним “Мамай”, виходець з Миколаївської області, загинув на Світлодарской дузі. Напередодні загибелі йому виповнилось 40 років. Вічна пам’ять нашому Захиснику! Не забудемо! Не пробачимо вбивць!

 

Редакція Politinfo висловлює щире співчутя родині Героя.

Героям Слава!

Вічна та світла пам’ять…

Читайте также : Русские!!! Вы хоть осознаёте масштабы той беды, которую Россия принесла в Украину? (пост россиянина про смерть террориста, опять в ТОПах-соцсетей)

 

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Тисни кнопку “ПОДОБАЄТЬСЯ” Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO