Поречєнков вже хоче вибачиться перед українцями?

Поречєнков вже хоче вибачиться перед українцями?

Загрузка...

Напевно щось пішло не так в акторській кар’єрі відомого російського актора Михайла Порєчєнкова після його знаменитого сафарі на українських військовослужбовців в аеропорту Донецька, оскільки він вже висловив намір вибачиться перед всім українським народом за свою поведінку.

А першою почула такі наміри від Порєчєнкова відома російська актриса Лія Ахеджакова, яка повідомила про це на своїй сторінці в Твіттері.

«Зустріла в театрі Михайла Порєчєнкова, запитала: Як же так, Міша? Каже, що це була помилка. Збирається вибачитися перед українцями», – повідомила Лія Ахеджакова.

Нагадаємо, що ще 30 жовтня 2014 року до терористів «донецької народної республіки» приїхав російський кіноактор Михайло Порєчєнков.

Він скористався можливістю відвідати Донецький аеропорт і постріляти по позиціях сил АТО.

Також відзначимо, що акторові-українофобу Михайлу Порєчєнкову 2 березня виповнилося 46 років, чим і скористалися українські патріоти, записавши йому оригінальне відеопривітання.

Автори відео назвали його «Пісня-бувальщина про російського актора «На річці».

Також автори відео просять максимально поширювати в мережі, а також закликають громадян замовляти цю пісню на радіостанціях.