Патріарх Варфоломій популярно пояснив Зеленському, що він може зробити зі своїми церковними...

Патріарх Варфоломій популярно пояснив Зеленському, що він може зробити зі своїми церковними ініціативами від Московського патріархату

Загрузка...

Джерела з Фанара дали більше цікавих подробиць щодо зустрічі Зеленського і Вселенського патріарха Варфоломія. . Представники МЗС України та представники канцелярії Вселенського Патріарха Варфоломія дійсно готували спільну декларацію закликає до єдності церков України. З боку Вселенського патріарха куратором цієї роботи був єпископ Іларіон. Декларація була готова та узгоджена обома сторонами.

Але раптово безпосередньо на зустрічі президент України Зеленський терміново зажадав внесення в її текст звернення про скликання нового “об’єднавчого” собору, за участю повноважних представників УПЦ МП і УПЦ КП.

На цю заяву Вселенським патріархом президенту України Зеленському була роз’яснена позиція і підстави рішення Вселенського Патріарха про дарування ПЦУ Томосу, і ще раз чітко заявлено, що єдиною канонічною православною церквою України Вселенський патріархат визнає лише виключно Православну Церкву України, про що і свідчить проголошений і вручений в канонічному порядку Томос.

На цьому Вселенський Патріарх подякував президентові України за візит, та побажав йому успіхів у його нелегкій і важкій місії. Після цього Вселенський Патріарх покинув зал зустрічей.

enigma.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO