У Миколаєві вбили відомого історика-краєзнавця, дослідника Голокосту

У Миколаєві вбили відомого історика-краєзнавця, дослідника Голокосту

Загрузка...

У Миколаєві знайшли вбитим відомого краєзнавця, кандидата історичних наук, Володимира Щукіна.

Джерело: поліція МиколаївщиниНовости-N,  уповноважений з захисту державної мови Тарас Кремінь на Facebook-сторінці “Миколаївські освітяни“, заступник директора департаменту комунікації МВС Ярослав Тракало у коментарі УП

Деталі: Поліція повідомляє, що 14 травня близько 07:00 на 102 зателефонував житель будинку по проспекту Центральному та повідомив, що двері квартири його сусіда відчинені, а сам він лежить на підлозі.

Експерт, оглянувши тіло 67-річного чоловіка, виявив тілесні ушкодження голови та ножові поранення.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ “Умисне вбивство”.

Місцеве видання Новости-N повідомило, що вбитий – відомий історик-краєзнавець Володимир Щукін.

Тракало підтвердив “Українській правді”, що тіло Щукіна було знайдене з явними ознаками насильницької смерті: кілька ножових поранень, зокрема в область тулуба. За його словами, правоохоронці відпрацьовують усі версії.УП – 21 рік!

Щукін займався складанням хроніки і аналізом трагічних подій Голокосту, що мали місце на території сучасної Миколаївської області.

Він працював на історичному факультеті Миколаївського національного інституту ім. Сухомлинського, потім був доцентом в Миколаївському навчальному Центрі Одеської державної юридичної академії.

У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Становище єврейського населення Херсонської губернії в ХІХ – на початку ХХ століття”. Автор понад 250 наукових, науково-методичних і науково-популярних публікацій.

Пряма мова Креміня: “Не хочеться вірити в те, що невідомими зловмисниками перервано життєвий шлях талановитого педагога, блискучого історика, обдарованого дослідника Володимира Щукіна. Спочивайте з Богом, учителю”.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/14/7293521/

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO