Ігор Ткачук: «Підтримка юних талантів – справа кожного з нас»

Ігор Ткачук: «Підтримка юних талантів – справа кожного з нас»

Загрузка...

Крім налагодження ефективної роботи держпідприємства та вирішення проблем портовиків, нaчaльник Oдeськoї фiлiї Aдмiнiстрaцiї мoрських пoртiв Укрaїни Ігор Ткачук не забуває і про інші напрямки своєї діяльності, одним з яких є підтримка талановитої молоді.

Так, за суттєву допомогу в організації та проведенні VІІІ міжнародного дитячо-юнацького фестивалю «Яскрава к раїна в Одесі -2017» Ігоря Ткачука, який тоді обіймав посаду керівника ДП «Одеський морський торговельний порт», було відзначено подякою

Талановиті діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна і творча еліта нашої країни. І щоб зберегти й примножити це потенційне національне багатство — необхідно всіляко підтримувати юні дарування. Це справа кожного з нас, — зазначив Ігор Ткачук.

Нагадаємо, VІІІ міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Яскрава к раїна в Одесі -2017», що проходив 24-26 березня, вже традиційно зібрав талановитих учасників, які змагалися у конкурсі академічного вокалу і класичного балету та конкурсі сучасного хореографічного та вокального мистецтва.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO