Гроші окупантам: Стало відомо, скільки «Укрзалізниця» витратила на підтримку своїх структур в...

Гроші окупантам: Стало відомо, скільки «Укрзалізниця» витратила на підтримку своїх структур в ОРДЛО

Загрузка...

Згідно з даними Укрзалізниці, підприємство витратило на свій підрозділ 681 238 000 грн.

ПАТ “Укрзалізниця”, під керівництвом поляка Войцеха Балчуна, витратила на утримання своїх підрозділів на окупованій території понад 680 млн грн. Про це йдеться у відповіді відомства на запит народного депутата Вікторії Войцицької, який вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, – повідомляють  Патріоти України.

“У разі Укрзалізниці, то ця компанія не просто забезпечує безкоштовне функціонування залізниці на окупованих територіях, але і возить вантажі, які вбивають наших солдатів. Про ешелони з боєприпасами, які заходять з боку РФ, не писав тільки ледачий – інфраструктуру для їх доставки до лінії фронту люб’язно оплачує український громадянин. Більше того, статистика перевезень, надана УЗ, свідчить, що тільки за 2016-го з нашої сторони на НКТ зайшли понад 2 тисячі вагонів лісу. Хто контролював, використовують цю деревину для шахт або для бліндажів, з яких стріляють по нашим солдатах?”, – зазначає народний депутат. Згідно з даними Укрзалізниці, підприємство витратило на свій підрозділ 681 238 000 грн.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO