Замовили розправу чи ганебна заказуха над військовим комісаром Кілії?

Замовили розправу чи ганебна заказуха над військовим комісаром Кілії?

Загрузка...

Кілійський район сколихнула звістка про нібито затримання тимчасово виконуючого обов’язки районного військового комісара Сергія Володимировича Демченко за скоєння корупційного правопорушення.

Деякі інтернет ЗМІ поспішили розповсюдити, на наш погляд, не зовсім адекватну для мислячих людей інформацію та додати пару ложечок бруду, так сказати, для нагнітання ситуації.

Ми вирішили розібратися, що ж все ж таки сталося.

З тієї інформації, яку вдалося дізнатися та з висновків людей, що є професіоналами в правоохоронній та правозахисній діяльностях, вбачається, що події, які розгортаються навколо Сергія Володимировича, більш за все нагадують ганебну заказуху, яка зроблена непрофесійно, але звучно та на показ. Тому пропонуємо вам, шановні читачі, нашу версію подій, яка претендує на єдино вірну.

Два роки тому, після місцевих виборів, в районі оселилася група ділків від влади, що намагаються взяти під контроль все життя району. І дуже не подобається їм, що не всі падають ніц та сприймають їх як володарів.

Тому й методи  обирають звичні їм: погрози, наїзди, а ось і відкрили нову сторінку, — підстави.

Так ось, якийсь учасник АТО, якого чомусь ніхто з опитаних нами атошників не знає, нібито дав хабар Сергію Демченко за відправку його сина до Військово-морських сил. Сергій Володимирович нам розповів, що ця особа (назвемо її для зручності Д…) вже декілька тижнів бігала за ним з таким проханням та постійно отримувала відмову, так як це не є повноваженнями військового комісара. Зранку Д… намагався всунути у руки Демченко якісь гроші, однак був посланий на за місцем свого мешкання.

Однак замовлені хлопці з військової прокуратури та СБУ вже приїхали до Кілії та з пустими руками не хотіли залишатися (зі слів знаючих людей, у разі пшику з підставою, могли не отримати на паливо та добові»), тому Д… приїхав аж до дому до Сергія Володимировича. Дуже просив поглянути документи сина, навіть копії привіз. Сергій Демченко, щоб вже нарешті звільнитися від назойливої уваги Д… копії взяв та пообіцяв пізніше проглянути. І тут, через декілька хвилин, приїхали хлопці-правоохоронці та влаштували виставу на замовлення з тиканням пістолета в груди та іншими елементами шоу. Доречі одним з підтверджень замовлення є той факт, що через декілька хвилин після «маски-шоу» на сайті, що належить ділкам, вже була розміщена інформація про події разом з фото. Кореспонденти випадково проходили повз помешкання Демченко, чи правоохоронці підробляють у ЗМІ?

Однак не все в них вийшло так, як хотілося. І свідки їх дій були, і понятих вони з собою привезли. Кажуть, що хлопці-поняті в Кілійському професійному ліцеї працюють, там же де і дружина Д….

А саме головне, не врахували кукловоди цього дійства, що Сергій Володимирович Демченко справжній військовий офіцер — порядна та принципова людина. Він доведе до логічного результату суди по захисту своєї честі та гідності, а ті, хто керувався замовленнями, а не законністю, обов’язково понесуть відповідальність.

Джерело : https://a5kilia.com.ua/blog/komu-demchenko-zavazhaye/

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO