В Україні хочуть скасувати покарання за куріння та зберігання марихуани

В Україні хочуть скасувати покарання за куріння та зберігання марихуани

Загрузка...

В українському уряді ініціюють вдосконалення законодавства. Передбачається перегляд Кодексу про адміністративні правопорушення, можлива відміна адміністративного арешту за зберігання марихуани.

Верховній Раді Кабінет міністрів пропонує удосконалити Кодекс про адміністративні правопорушення. Однією з ініціатив є відмова від арешту на 15 діб, застосовується в даний час в якості покарання за ряд правопорушень. Зміни можуть торкнутися статей про зберігання і виготовленні наркотиків, а також про їзді на несправних автомобілях. Відповідний законопроект поданий на розгляд парламенту. Пояснювальна записка до проекту закону наголошує, що основною метою закону є наближення українського законодавства у відповідність з нормами Європейського суду з прав людини. Перш за все, в уряді пропонують відмінити можливість адміністративного арешту на 15 діб за виготовлення і зберігання наркотиків в малих дозах.

Читайте також: Не відводьте свій погляд….Зупинись, подивись йому в очі…

На противагу певної лібералізації покарання за порушення обігу наркотичних засобів чиновники пропонують збільшити мінімальний штраф за це правопорушення – з 425 до 510 гривень.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO