Волонтери “ВОЛІ” виступили на турнірі із футзалу у Львові, кращим став...

Волонтери “ВОЛІ” виступили на турнірі із футзалу у Львові, кращим став О. Кузьменко

Загрузка...

Збірна волонтерів від “ВОЛІ” здобула 4 місце на футзальному турнірі під назвою “Підтримай захисника України”. Захід пройшов під лозунгом “Небайдужий, бо я – українець”.

“Дух волонтерства саме таким чином і потрібно підтримувати, так само як і бойовий дух солдата на полі бою”, – каже волонтер від “ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ” Сирко Ілля, який був у команді.За його словами, на змаганнях волонтери набралися азарту і запалу, і грали не заради результатів та очок, а заради небайдужості до чужої біди, заради спортивного і особистісного розвитку.Турнір із футзалу пройшов у місті Львів в спорткомплексі “Електрон”. Участь брали шість команд, серед яких були АТОвці, волонтери і представники львівських підприємств.

Читайте також: Гроші під сумнівом. На що витрачалися кошти USAID в Україні

“Золото” здобула команда “Кар'єр”, “срібло” –“Львівводоканал”, “бронзу” – працівники підприємства“Залізничнетеплоенерго”.Відзначили на турнірі і кожного учасника особисто.Найкращим гравцем став Олександр Кузьменко з команди“ВОЛІ”, найвправнішим воротарем – Савка Володимир з“Львівводоканалу”, а кращим бомбардиром – Устенний Ярослав з команди залізничників.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO