В той час коли Зубко розповідає про децентралізацію, субвенції, субсидії і...

В той час коли Зубко розповідає про децентралізацію, субвенції, субсидії і енергоефектівність – Швеція роздає гроші людям на домашні системи зберігання енергії

Photovoltaic
Загрузка...
Швеція оголосила про надання державних грантів, які компенсуватимуть 60% вартості домашніх систем зберігання енергії.

Країна хоче припинити спалювання викопного палива для виробництва електроенергії до 2040 року. Максимальний розмір субсидії — 50 тисяч крон або 5,600 доларів, Сообщает http://ukr-biz.com.ua/

Субсидія поширюється на батареї, проводку, системи управління, смарт-концентратор енергії і монтажні роботи для будинків з сонячними системами на даху.
«Це додаткова система підтримки сонячних фотоелектричних панелей в Швеції. Це важливий крок на шляху до створення розумної електромережі чистих, відновлюваних джерел енергії», — говорить керівник програми досліджень і інновацій департаменту Шведського енергетичного агентства Андреас Густафссон.
«Ми зможемо не лише ефективніше використовувати сонячні системи, а й стабілізувати мережу від коливань частоти і напруги за допомогою домашніх систем зберігання енергії», — сказав він.
Густафссон вважає, що нова програма стимулювання буде привабливою для тих, хто використовує сонячні панелі на даху будинку для власних потреб.
Цей ринок у Швеції стрімко зростає (за минулий рік — на 60%) і зараз становить 128 МВт. Соцопитування свідчать, що близько 20% шведських домовласників розглядають можливість інвестування в сонячний дах або невелику вітряну турбіну.
Нова шведська програма стимулювання схожа на аналогічну в Німеччині, де встановлено 19 тисяч домашніх систем зберігання енергії.
«Зберігання енергії в такому масштабі є новим для Швеції», — каже Густафсон. Сподіваюся, що ми можемо розраховувати на успіх, нові підприємства і робочі місця».
Програма стимулювання діятиме до 31 грудня 2019 року.

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Тисни кнопку “ПОДОБАЄТЬСЯ” Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO