Керівник Укрпошти Ігор Смілянський наказав сплатити собі космічну зарплату

Керівник Укрпошти Ігор Смілянський наказав сплатити собі космічну зарплату

Загрузка...

Керівник Укрпошти Ігор Смілянський наказав сплатити собі космічну зарплату

Нічого не зробивши за три тижні своєї роботи, генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Ігор Смілянський наказав виплатити собі зарплату 333400 грн і вже отримав на руки аванс.

Про це повідомляє “Рядок новин” із посиланням на прес-службу громадської організації “Спілка поштовиків України”.

Свою новину поштовики підтверджують копією наказу Ігора Смілянського №574, яким він розпорядився виплатити собі зарплату у розмірі 333400 (триста тридцять три тисячі чотириста) гривень. Спілка поштовиків України звернулися до засобів масової інформації із проханням оприлюднити цей наказ «для ознайомлення працівників Укрпошти та громадськості».   Як зазначає організація, 50% своєї річної зарплати Ігор Смілянський має виплатити кадровому агентству Talent Advisors у вигляді гонорару. Як відомо, керівник державної комісії, яка в закритому режимі обрала Ігора Смілянського на посаду генерального директора УДППЗ «Укрпошта», одночасно є керівником кадрового агентства Talent Advisors, з яким у Смілянського укладений контракт на працевлаштування.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.
Прес-служба ГО повідомила, що через агентство Talent Advisors Ігор Смілянський працевлаштував в УДППЗ «Укрпошта» на посаду радників Олександра Чернявського та Олену Дрощенко. Останнім відомим місцем роботи Олександра Чернявського була посада фінансового директора агрохолдингу «Мрія», на який він протримався 3 місяці – з вересня по грудень 2014 року, після чого його зі скандалом було знято з роботи. Останнім місцем роботи Олени Дрощенко була посада HR директора ТОВ «Нова пошта», на якій вона протримався 3 місяці – з квітня по червень 2016 року, після чого її було звільнено без скандалу.

За інформацією Спілки поштовиків України, оклад радника в Укрпошті – 6800 грн, втім, Ігор Смілянський відкрито обіцяв Олександру Чернявському та Олені Дрощенко оклади по 250000 грн., і зараз утворює для них посади із чвертьмільйонними окладами, з яких вони також мають виплатити гонорари кадровому агентству Talent Advisors в сумі 50% своєї річної зарплати, тобто 1500000 гривень кожний.
Ще про Ігора Смілянського:

Чего боится Игорь Смилянский и почему он ввел на Укрпочте цензуру

 

 


Автор: Черняховська Олена

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше !!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку,  ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Украіну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Украіну! Тисни лайк та поширюй!

197235