500 гривен.

500 гривен.

Загрузка...

Один дуже відомий психолог почав свій семінар з психології, піднявши вгору 500-гривневу купюру. У залі зібралося близько 200 чоловік. Психолог запитав, хто хоче отримати купюру. Все, як по команді, підняли руки. Перш ніж один з вас отримає цю купюру, я дещо з нею зроблю, – продовжив психолог. Він зім’яв купюру і потім запитав, чи хоче хто-небудь все ще її хоче отримати. І знову все підняли руки. Тоді, – відповів він, – я зроблю наступне, і, кинувши купюру на підлогу, злегка повозив її черевиком по брудній підлозі. Потім він підняв купюру, купюра була пом’ята і брудна. «Ну кому з вас вона потрібна в такому вигляді?» І все знову підняли руки.

Дорогі друзі, – сказав психолог, – тільки що ви отримали цінний, наочний урок. Незважаючи на все те, що я зробив з купюрою, ви всі хотіли її отримати, так як вона не втратила своєї цінності. Вона все ще купюра  в 500 гривен.

У нашому житті часто трапляється, що ми опиняємося викинутими з сідла, розтоптаними, що лежать на підлозі або в повному лайні. Це реалії нашого життя. У таких ситуаціях ми відчуваємо себе нікчемними. Але не важливо, що сталося або станеться, ти ніколи не втратиш своєї цінності. Брудна або чиста, пом’ята або відпрасована – ти завжди будеш безцінним для всіх тих, хто тебе любить та цінує. Наша цінність визначається не тим, що ми робимо або з ким ми знайомі, а тим – який ти.

 

Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Надію Савченко! Тисни лайк та поширюй!

POLITINFO https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Надію Савченко! Тисни лайк та поширюй!