Приємна новина. 2016 рік Укрпошта набирає позитивних обертів та розпочала з нововведень.

Приємна новина. 2016 рік Укрпошта набирає позитивних обертів та розпочала з нововведень.

Загрузка...

Укрпошта розпочала цей рік досить активно, запровадивши більш лояльну тарифну політику на послугу зі швидкісної доставки та порадувала своїх клієнтів новою послугою “Відправлення масою понад 30 кг”

11025222_786911828067619_4342870850782897140_n

Минулий 2015 рік Укрпошта закінчила з прибутком понад 50 млн грн, що стало кращим показником для підприємства за останні 15 років. Керівник Ігор Ткачук, який очолює Укрпошту більше року, повідомив, що завдяки оптимізації логістичних та технологічних процесів, удосконаленню системи управління якістю та розширенню сфери застосування кур’єрських послуг – за рік вдалося налагодити роботу підприємства у багатьох напрямках.

Зокрема, за цей час відремонтовано 374 об’єкти поштового зв`язку, що майже вдвічі більше, ніж 2014 року. Вперше запрацювали без обідньої перерви більше тисячі міських відділень Укрпошти, скорочено на одну добу терміни доставки пошти, газет та журналів між більшістю обласних центрів, запустили нову послугу «Прискорена пошта» та скоротили терміни доставки товарів «ePaсket»  (до 2х кг) з Китаю до 7-ми днів.

 

2016 рік Укрпошта розпочала також досить активно, запровадивши нову більш лояльну тарифну політику на послугу зі швидкісної доставки «Прискорена пошта». Відтепер тариф  залежить від принципу забору/доставки відправлення, зокрема, «склад-склад», «двері-склад», «склад-двері», «двері-двері». Наприклад, якщо раніше клієнт замовляв доставку відправлення (вагою до 1 кг) між обласними центрами, за принципом «склад-склад», і це йому коштувало 43 грн (з ПДВ), то зараз це коштуватиме 20 грн (з ПДВ). Економія досить суттєва.  

1757734

З 1-го лютого Укрпошта порадувала клієнтів, які часто пересилають великогабаритні вантажі. Відтепер відправлення вагою від 30 до 400 кг  доставлятимуться на палетах між всіма обласними центрами України та по місту Києву. Ця послуга має назву «Відправлення масою понад 30 кг».  Ціна за доставку залежить як від кількості відправлень, так і виду та місця доставки. Для прикладу, якщо ви замовляєте доставку кахлю у коробках або мішків з цементом (загальною масою 399 кг) за принципом «двері-двері» в межах обласного центру до 12 год., то доставка буде здійснена вже на наступний день. Детальніше про терміни доставки та тарифи на послугу можна дізнатися на сайті Укрпошти. До речі,тут є ще великий плюс – чим більша кількість відправлень від одного клієнта, тим менша ціна на доставку кожного відправлення.

 

Крім того, Укрпошта чи не єдина, що працює на прифронтовій території поблизу вонних дій, що проходять в зоні АТО. З лютого 2016 року тут відновили роботу поштового відділення в місті Авдіївка Донецької області. Також у Волноваському районі Донецької області відновило доставку поштових відправлень відділення поштового зв’язку у місті Гранітне (яке обслуговує також село Старомар’ївку).

Укрпошта продовжує удосконалюватися. За словами керівника підприємства Ігоря Ткачука – це лише початок змін, ще є багато роботи. Національний оператор поштового зв’язку України планує міцно укріпити лідерські позиції на ринку поштових послуг.
 

Джерело : http://blogs.korrespondent.net/blog/business/3628097/

Увага патріотам и тим, хто хоче підтримати Украіну! Підтримай українский проект –лайк на сторінку!!!

POLITINFO https://www.facebook.com/politinfo.com.ua

UKRPOSHTA https://www.facebook.com/ukrposhta/