Зеленський заборонив українцям працювати закордоном

Зеленський заборонив українцям працювати закордоном

Загрузка...

Причому зробив це таємно. Про це ми змогли дізнатись тільки від посла Естонії. Тобто Зеленський та його банда мало того, що знищують українську економіку, український бізнес, та ще заборонили українцям заробляти нормальні гроші закордоном. Це пряме порушення Конституції України – але коли банду крадіїв Зеленського це хвилювало?

Кабмін Зеленського тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість покинути країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування проживають в країнах Європейського Союзу родичів. 

Про це повідомив посол Естонії в Києві облямівкою Кууск, передає ERR.

“Фінляндія хотіла ввезти сезонних працівників, в цілому 14 тис. Чоловік. Були довгі переговори, і в кінці кінців Фінляндії вдалося умовити Україну. Однак після доставки перших 200 чоловік в Гельсінкі уряд України призупинило подальші чартерні рейси, і сезонних працівників більше за кордон не випускають “, – сказав він.

Як ми бачимо на прикладі працюючого ресторану депутата СН від Зеленського, колишнього члена банди Савлохи Миколи Тищенка – закони повинні виконувати лише прості українці, а не Зеленський та його друзі. Карантин для лохів – ресторан СлугиНароду Миколи Тищенка спокійно працює (Відео)

enigma.club


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO